Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Závěsná police se skříňkami Myla

Výrobce: Gaut
Kód: GA0037-2017
nedostupné
5 604 Kč

Parametry produktu

Barva: dub helvezia
Výška (cm): 40 cm
Šířka (cm): 170 cm
Hloubka (cm): 29 cm
Materiál: laminát 18 - 36 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Netradiční police se skříňkami pro zavěšení nad postel

V kolekci Myla nabízí francouzský výrobce nábytek pro vybavení ložnice. Ovšem kromě tradičních dílů nábytku, které jistě všichni pro vybavení ložnice již známe, nabízí výrobce v kolekci také tak trochu netradiční doplňky, nábytek. A police na zavěšení nad manželskou postel je jedním z těchto velmi praktických doplňků. Navíc, pokud máte příliš prázdnou stěnu, ale milovníky obrazů zrovna moc nejste, pak taková police vám stěnu s patřičnými dekoracemi dokáže hezky oživit. V kolekci najdete i další netradiční prvky, jako třeba čalouněná lavice s úložným prostorem pro umístění před postel. A samozřejmě pokud hovoříme o ložnici, tak je zde v nabídce na výběr z několika variant postelí, skříní, ale i komod. Příjemný je rovněž odstín, který věrně imituje dřevo du a to tak, že je téměř k nerozeznání od masivu. Dodání police v dílech s nutnou montáží dle návodu.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - bezpečnost pro užívání, zdravotní nezávadnost


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Více z kolekce

Nábytek do ložnice v nabídce dílů, kolekce Myla

Přejít do kolekce
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu