Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zařizujete studentský pokoj pro dospívající dítě?

Musíme říci, že to není snadná záležitost takové vybavení studentského pokoje. Nejde o to, že by byla nedostačující nabídka nábytku, spíše naopak. Ale dospívající dítě má už svůj vyhraněný vkus, kterému se musíte či měli byste se podřít v rámci zachování příměří mezi vámi. Ano, malé děti malé starosti a velké děti, velké starosti, nebo můžeme říci jiné starosti. V dětském pokoji, kdy ještě vaše dítě ani nechodilo do školy, jste vlastně nábytek spíše vybírali dle vlastního, vašeho vkusu. U zařizování interiéru pro dospívající dítě je žádoucí si vyslechnout názor již skoro dospělé osoby, která v náctiletém dítěti bezesporu už je. Jak společně s vašim dospívajícím dítětem vybavit studentský pokoj tak, aby byl funkční a líbil se všem? Začněme tím nejdůležitějším a to zajištěním kvalitního spaní.

Postel pro studenta, studentku

Tím nejdůležitějším v dětském pokoji pro miminko, v dětském pokoji pro školáka a samozřejmě i ve studentském pokoji, jelikož i dospívající dítě stále ještě roste a vyvíjí se, je postel. Pro dospívající dítě je dětská postel s místem na spaní 90x200 cm už nedostačující a je vhodnější ji nahradit postelí o rozměru místa na spaní 120x200 cm, nebo 140x200 cm. Nabídka těchto postelí, které jsou velikostně mezi dětskými a manželskými, není vůbec malá. Vybrat si můžete postel pro studenta s úložným prostorem, nadstavcem, nebo velmi oblíbeným u dospívajících dětí led osvětlením. V každém případě základní změnou je větší rozměr místa na spaní oproti dětské posteli.

 

       

Mezi nejoblíbenější postele pro studenty patří postel Space-up a postel Travel (francouzský výrobce)

 

Nepodceňujme ani výběr matrace, kterou znovu do větší postele musíte zabezpečit. I pro studentskou postel platí, že je do té doby kvalitní, dokud je v ní také kvalitní matrace. I jejich nabídku najdete na portále nábytek Aldo.

Psací stůl pro dospívající dítě?

I ten by měl být, stejně jako postel, větší než klasický dětský psací stůl. A ani zde se fantazii meze nekladou a tak nabídka designů psacích stolů je opravdu velmi široká. Při výběru psacího stolu pro vaše dospívající dítě určitě nehledejte v kategorii dětských psacích stolů, ale v klasické nabídce již psacích stolů pro kanceláře, tedy dospělé. Najdete zde nejrůznější designy, ale také tvary, jako například oblíbené rohové psací stoly. V nabídce je taká řada psacích stolů vhodných do malých interiérů, ale díky důmyslnému designu nabízející velké úložné prostory a pracovní plochu. Klasikou jsou již psací stoly s nadstavcem, nebo napojeným regálem.

 

     Psací stůl Gaming spíše pro kluky     Psací stůl Biotiful pro holky

 

Úložné prostory ve studentském pokoji

Těmi myslíme samozřejmě šatní skříň, komodu a regály. Při výběru šatní skříně je dobré již hledat mezi třídveřovým provedením. Komody lze také pořídit již zcela odlišné než do dětského pokoje. A regály, ty jsou praktické vždy a všude. Regál je finančně vždy nenáročným doplnění interiéru.

 

Pokoj Duplex s šatní stěnou      Šatní skříň Manchester

 

Slečny určitě osloví šatní skříň se zrcadlem, nebo rovnou toaletkou, jako je tomu na naši ilustrační fotografii. Mezi vyhledávané patří šatní skříň se zrcadly na posuvných křídlech. Skříň působí velmi moderně a studenti právě moderní designy upřednostňují. V nabídce nábytku Aldo najdete řadu studentských pokojů jako kompletních sestav, nemusíte tak nic složitě hledat, pokud vám daný návrh vyhovuje. Ale i každý návrh kompletně vybaveného studentského pokoje je na našich stránkách vám i vašim dětem k dispozici v nabídce samostatných dílů.

Když hledáte netradiční design pro studentský pokoj

Zvláštní kategorii v naší nabídce tvoří nábytek do studentského pokoje z masivu a v rustikálním designu. Byli jsme až překvapeni, jak velký ohlas si tyto elegantní sestavy získaly. Největší nabídku netradičního designu pro vybavení studentského pokoje představuje německý a dánský výrobce a musíme říci, že je spíše pro vhodná pro vybavení interiéru dospívající dívky.

 

          Studentský pokoj Duplex

 

Myslíme si, že každý student a studentka si u nás něco vybere. Nejrůznější designy a odstíny, módní výstřelky a to vše samozřejmě s naší dopravou zdarma. A pokud vašemu dospívajícímu dítěti vyberte opravdu hezký pokoj, je to pak také šance, jak začít bydlet, když už dítě s rodného hnízda vyletí. Hezký studentský pokoj může být dobrým začátkem při jeho vybavování vlastního bydlení.