Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zařizujeme obývací pokoj levně a chytře

Nabídka nábytku, především pak jeho designů je v dnešní době velmi důmyslná. Opravdu za velmi nízké pořizovací náklady lze zařídit obývací pokoj komplatně a navíc ještě v moderním designu, který klade důraz na maximální využití daných dílů. Způsobů je hned několik a my vám dnes chceme představit nápady do obývacího pokoje od francouzského výrobce.

Nábytek do obývacího pokoje v industriálním designu

Kolekce Infinity přináší nabídku velmi levných dílů nábytku do všech interiérů. Navíc je zde možnost výběru ze čtyř dostupných odstínů včetně oblíbené bílé barvy, nebo naopak barvy kávy, v neposlední řadě také možný výběr z přírodních odstínů. Nábytek do obývacího pokoje z kolekce Industry, takzvaný industriální design je levný z několika důvodů. Jedná se samozřejmě o sériovou výrobu, materiálem je laminátová deska a design je jednoduchý, právě proto aby nebyl náročný na výrobu a náklady nebyly vysoké. Výsledkem jsou levné, praktické a efektní díly nábytku. Co vám můžeme nabídnout do obývacího pokoje konkrétně z této kolekce? 

 

Set dvou kávových stolků     Obývací pokoj zařízený díly z kolekce Industry

 

Laminátové regály a praktickými boxy

Častým řešením vybavení obývacího pokoje tak, aby byly pořizovací náklady nízké, jsou nejrůznějšího typu regály. Francouzský výrobce šel se svým návrhem ještě dál a jako jeden z mála přináší regály s boxy, které nejsou látkové jak jsem především zvyklí, ale jsou rovněž z lamina. Nosnost boxů, respektive jejich využití je určitě oproti látkovým daleko větší. Nabídku tohoto řešení najdete v naší nabídce regály a boxy Cubikub v trendy spojení odstínů bílé s černou. Regály lze pořídit samostatně jako praktické doplnění úložných prostorů v interiéru obývacího pokoje, nebo lze těmito regály vybavit obývák jako takový, tedy jako celek. Jak příjemně může interiér vypadat vám pro inspiraci představujeme jedním z našich návrhů možného sestavení.

 

                      

 

Samozřejmě že možností je celá řada, dnes jsme vám představili jenom zlomek "levného nábytku do obývacího pokoje" z naší nabídky. Doby, kdy se do obýváku pořizovaly mohutné obývací stěny, protože nic jiného vlastně na trhu s nábytkem nebylo, je dávno pryč. Dnes lze interiéry zařídit velmi efektně se stejným využitím, ale daná místnost vůbec nemusí být přeplácaná nábytkem. Také z tohoto důvodu je zařizování interiérů méně finančně náročnější, než tomu bylo před lety.