Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zařizujeme ložnici jen pro sebe..

Doba se ve 21. století změnila a především pokud chceme žít na alespoň trochu lepší úrovni, tak práce nám zabírá stále více času. Velkou změnou oproti létům minulým je také doba, kdy mladí lidé zakládají rodinu, která se neustále posouvá k vyšší věkové hranici. Dnes je zcela běžné, že mladí lidí průměrně do 30 let žijí sami, dnes se také často říká takzvaně "single". A na tento trend, kdy řada mladých lidí se věnuje nejprve práci, kariéře, reagují rovněž designéři, potažmo výrobci nábytku. Přibývá ložnic, které jsou určeny do menších bytů, garsoniér. V menších bytech nejčastěji před založením rodiny žijeme a takový byt je také zcela jinak zařízen než když už máme rodinu. Často se setkáváme také s tím, že v takovém bytě není ani zařízena kuchyň, jelikož spíše chodíme jíst ven, ale ložnice, na té si každý zakládá. A je to správně, být dnes v práci úspěšný to vyžaduje také kvalitní odpočinek, spánek. Co vám můžeme nabídnout pro vybavení vašeho malého bytu, který především využíváte nejvíc jen pro přespání?

Ložnice pro jednu osobu

Lidé žijící "single" v malém bytě, nejčastěji upřednostňují postel s místem na spaní 140x200 cm. Určitě pro jednu osobu je to dostačující rozměr a nezabere tolik drahocenné místo jako například manželská postel, nebo dokonce postel o rozměru 180x200 cm. Velmi vhodné jsou také postele menších rozměrů ještě navíc s důmyslným úložným prostorem či různými policemi. Výběr rozměrově menších postelí pro jednu osobu je stejně velký, jako klasických manželských postelí. A jelikož nejčastěji tyto postele pořizujeme do menších bytů, nejčastěji právě u těchto postelí najdete nabídku nadstavce a šuplíku k posteli, které dokážou velmi šetřit drahocenný prostor. Lze pořídit postel samostatně, nebo jako součást celé kolekce, vaše zařízení ložnice tak může být jednotné.

 

     Postel Most pro jednu osobu

 

Na první fotografii uvádíme postel Travel ve velmi moderním designu, kterou lze pořídit samostatně. Pokud chcete zařídit i malou ložnici v harmonickém, jednotném designu, lze tuto postel kombinovat s díly kolekce Evo, které vidíte na druhé fotografii v návrhu ložnice. V této kolekci je dostupný opravdu důmyslný nadstavec k posteli, který má v podstatě nahrazovat šatní skříň. Nechybí ani u jednoho z návrhů postelí zmiňované šuplíky. Příklady, které jsme uvedli, jsou jedním z mnoha možných řešení, které najdete na nábytku Aldo.

Mám místo jenom na postel

Dnes, především ve velkoměstech, jsou k dispozici tak malé byty, že je to někdy až k nevíře. Ale pokud se věnujeme opravdu především práci a byt nám slouží jen k přespání, je lépe platit za nájem menšího bydlení. I pro tyto miniaturní byty se snaží výrobci přinášet důmyslné návrhy. Postel pak slouží nejen ke spaní, ale nabízí spousty úložných prostorů, které mají nahradit plnohodnotně další díly nábytku, na které při sebevětší vůli prostě nemáme místo. Nejlepším příkladem tohoto moderního designu může být postel Space up od francouzského výrobce.

 

                            

 

Účelový design, který může vyřešit nedostatek prostoru v podání moderního návrhu postele je navíc velmi příjemný. Praktické řešení a pohodlný přístup k uloženým věcem zabezpečuje možné zvednutí roštu zároveň s matrací. Rychlé a jednoduché řešení. Ve vnitřní části postele jsou i šuplíky na pojezdech, rozměr místa na spaní 140x200 cm. Lze však při montáži postele rozměr místa na spaní upravit i na 140x190 cm, pro ty z vás, kteří potřebujete šetřit každým centimetrem. Návrhy, které jsme vás dnes představili, jsou také často využívány jako vybavení studentského pokoje, kdy dětská postel o rozměru místa na spaní 90x200 cm je přeci jen pro dospívající dítě málo.

 

Ložnice pro milovníky rustikálního designu

Pokud žijete sami a nejste milovníky moderního designu i pro vás v nabídce ložnic do menších interiéru máme několik kolekcí. Především mladé ženy rustikální design velmi oslovuje. A nejčastěji v bílém odstínu. i zde v nabídce rustikálního nábytku jsou k dispozici postele o rozměru 140x200 cm, nebo 140x190 cm. jeden příklad za všechny, ložnice Margaux, opět z nabídky francouzského výrobce.

 

                         Ložnice Margaux white

 

Oduševnělý, velmi elegantní design si získal už řadu mladých žen, které se naplno věnují kariéře. Elegance podtržena příjemnými detaily v podobě mosazných úchytek a vysoká kvalita, tomu jen málokdo odolá. navíc pořizovací cena není nikterak závratná. Věříme, že dnešní povídání bylo pro mnohé z vás alespoň příjemnou inspirací.