Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zařizujeme interiér pro mladou slečnu

Dospívající dívka má zcela jiné požadavky na vybavení interiéru, než malá holčička. Postupem času jsou "plyšáci" nahrazeni zcela jinými bytovými doplňky, mění se povlečení na postel a celková výzdoba místnosti. V mnoha případech je na ústupu také všudy přítomná růžová a mladé dívky volí více střídmější odstíny, nejčastěji pak bílou, červenou, nebo velmi populární je také světle zelenkavá. Co vám na Aldo můžeme nabídnout pro vaše již skoro dospělé dívky? Co můžeme nabídnout pro dívky, které se ještě neženou do vztahu, ale již nežijí s rodiči? Jak může vypadat návrh studentského pokoje, či ložnice pro jednu osobu, v našem případě dospívající dívku v samostatnou ženu?

 

Patrová postel Higher    Dětský pokoj Finland

 

Návrh interiéru na fotografii patří do naší nové kategorie, nového způsobu prodeje nábytku. Nemusíte nic hledat. Vše co vidíte na fotografii je vám k dispozici v nabídce samostatných dílů v jednom produktu. Na návrhu ložnice ze dřeva borovice tak máte možnost zakoupit samozřejmě postel, noční stolek, komodu, šatní skříň, ale pozor, také červenou kovovou židli v rustikálním designu a sadu kávových stolků Solta stříbrné barvy s využitím jako příjemný designový doplněk. Snažíme se tak neprodávat jen nábytek jako takový, ale pomáhat vám také se zařizováním interiéru komplexně. Proto se snažíme dané díly spojovat a doufáme, že návrhy tak jak nás napadnou, vám zpříjemní nákup na našich stránkách.

 

                          Studentská postel s úložným prostorem Travel

 

Při tomto návrhu jsme se zamysleli nad tím, co by měla dospívající dívka, žena mít v ložnici. Určitě větší místo na spaní než klasická dětská postel, zvolili jsme tedy místo na spaní pro matraci 140x200 cm. S přibývajícím věkem zcela určitě rostou také potřeby úložného prostoru pro nejrůznější ošacení, proto jsme do návrhu vybrali právě postel, která pojme opravdu spousty věcí a nezabírá přitom místo v pokoji další skříň.  

 

                                                                 Dětská postel s nebesy Amori

 

 

Našim cílem při návrhu těchto zajímavých interiérů bylo, aby vše co na fotografii vidíte, jste si u nás mohli pořídit. Kromě samozřejmě koberců, či obrazů. Celý letošní rok bude na našem portále Aldo nábytek nejrůznějších návrhů vzniklých ze spojení dílů všech kategorií přibývat a věříme, že náš nápad se vám bude líbit. Především že vám usnadní maximálně rozhodování, co s čím a jestli se to k sobě bude hodit a jak to asi bude spolu vypadat...??