Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zařizujeme interiér pro holku, tématické dětské pokoje

V minulém on- line magazínu jsme se věnovali vybavování dětského pokoje pro kluka tak, aby to opravdu bylo na designu nábytku znát. A dnes si pod náš pomyslný drobnohled vezmeme interiér holky či dvou holek jako sestřiček. jak zařídit dětský pokoj pro holku tak, aby byl opravdu ve 100 % holčičí? Nápadů, designů i stylů je celá řada. Velmi populární jsou rovněž tématické dětské pokoje, o kterých především dnes budeme hovořit. Co znamená vlastně tématický dětský pokoj? Je to design, který evokuje nějakou činnost, koníček, prostě něco, co charakterizuje osobnost vaší holčičky. Ne každá holčička chce být princeznou ve svém království, některé holčičky jsou svými zájmy třeba hodně blízko klukům, především ty sportovně nadané. Pojďme se spolu projít nabídkou dětských pokojů pro naše holčičky, slečny i dospívající slečny, studentky.

 

Dětský pokoj pro holku ve stylu "provence"

Co si budeme povídat, většina holčiček prostě touží býti princeznou. Nabídka dětských pokojů v romantickém designu, kde převládá odstín bílé a růžové je stále nejpopulárnější. Ideálně pak, aby dětský pokoj obsahoval také dětskou postel s baldachýnem i toaletní stolek. Do pokoje holčiček je rozhodně lépe pořídit i větší šatní skříň, třeba třídveřové provedení. Holčičky jsou zkrátka od útlého věku na oblečení náročnější než kluci. Pokud je vaše holčička milovníci růžového odstínu, přeci jen vy jako rodiče dbejte na to, aby nebylo růžové opravdu vše, ale třeba v kombinaci se sněhově bílým odstínem. U holčiček je velmi oblíbený romantický design s rustikálními prvky, jako na zámku. A nabídka takových dětských pokojů prostřednictvím nejrůznějších kolekcí je opravdu široká.

 

Dětská postel pro dívku Biotiful  Psací stůl pro holky Biotiful

 

Typickým příkladem dětského pokoje pro malou princeznu může být kolekce Biotiful. A asi není pro řadu rodičů žádným překvapením, že bílý a růžový odstín jednoduše většina holčiček miluje. A tak se i francouzský výrobce nechal při návrhu dalšího z řady dětských pokojů určené malým, ale i větším slečnám, těmito oblíbenými barvami inspirovat. Líbí se nám nejen volba odstínů, ale i designu, který v sobě nese rustikální prvky a o to více je nábytek stylovější. Návrh, který vám jako jeden celek představujeme nyní zajistí jedním kliknutím pro vaši princeznu vše potřebné. Prostor na spaní, prostor na učení, ale i úložný prostor. V ceně sestavy je postel s roštem, noční stolek, psací stůl a úložná komoda. A pokud vám to jen trochu prostor dovolí, v kolekci k dispozici samozřejmě i prostorná šatní skříň, která však v ceně této sestavy již není.

 

                                                       Dětský pokoj pro holku v sestavě BiotifulMateriál laminátová desky dokáže zajistit snadnou údržbu, příjemnou cenu a udržitelnost nábytku. Elegantní a reprezentativní řešení pokoje pro školačku i studentku, která miluje tyto dívčí odstíny. Dětský pokoj vám doručíme naší vlastní dopravou bez poškození.

 

Dětský pokoj pro holku s trochu klučičí povahou

Pravdou je, že ne každá holčička touží stát se princeznou. Pro živější holčičky, které třeba přitahují indiánky, koně, také jsou neustále v pohybu a v přírodě, můžete vybrat zcela jiný design. A nejlepším příkladem mohou být dětské postele se skluzavkou. Ale třeba také postele v podobě domečku. Jak takový pokoj může vypadat ptáte se? Třeba jako na dalších ilustračních fotografiích, včetně "vigvamu" uprostřed dětského pokoje.

 

Dětská postel s přistýlkou Amori open   Dětská postel s šuplíkem bílým a látkou Vigi

 

 

 

Pro malé i velké dívky v exkluzivním zastoupení nábytek Aldo, představuje belgický výrobce nádhernou dívčí kolekci nábytku Amori. Rustikální design s ozdobnými prvky v podobě srdíček oslovil už řadu rodičů dívek. Z široké nabídky samostatných dílů si můžete vybírat flexibilně to, co do dětského pokoje holky potřebujete a tak je zde řada možností pro vybavení interiéru. Díky nabídce šuplíku, který lze využít ke všem typům postelí v této kolekci, můžete dětskou postel využívat i spaní dvou dětí. Šuplík jako klasický úložný prostor, nebo jako praktická přistýlka.

                                                   Dětská postel s nebesy Amori


Kolekce nábytku Amori je velmi kvalitní, je to zřejmé již na první pohled z ilustračních fotografií. Sněhově bílý odstín je ideální pro spojení s růžovými dekoracemi a doplňky. Nábytek je vyrobený z kvalitní mdf desky a povrchová úprava je provedena lakováním, což velmi ovlivňuje kvalitu nábytku, samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Nábytek díky materiálu i úpravě nabízí delší životnost a vyšší mechanickou odolnost. A v neposlední řadě potěšíme tatínky, jelikož montáž kvalitního nábytku je snadná.