Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zařizujeme domácí kancelář..

V dnešní době není ničím výjimečným mít také doma pracovnu. Takovou domácí kancelář. Spousty z nás si v dnešní uspěchané době bere práci také na doma, mnozí z nás pracují z domu a tedy je nasnadě, že zařizování interiéru pracovny není již opravdu ničím neobvyklým a při dnešní nabídce ani složitým. Větším problémem je možnost dostupných prostorů v našem obydlí, příbytku. Pokud nemáte to štěstí a nejste majiteli rodinné vilky, kde najít místo pro pracovnu není problém, ale máte k dispozici například třípokojový byt a nutnost pracovny, je třeba více kombinovat a vymýšlet vhodný kout. Základem je však kdy vhodný psací stůl.

 

                                                               Sestava kanceláře z dílů kolekce Start up

Pracovny pro rodinné domy

Mezi pracovnou pro rodinnou vilku, nebo pro panelákový byt je velký rozdíl. Na naší první fotografii představujeme systém, pracovnu od španělského výrobce Rox, která je svým designem vhodná například do moderních interiérů. Tam, kde nejsou klasické tvary místností. Skříňky si můžete umístit jak dalece vy chcete od stěny a za skříňkami vzniknou ještě úložné prostory navíc. Velmi praktické řešení pracovny pro majitele domů. Do  rodinných domů je vhodné také zařízení pracovny například v rustikálním stylu, kde mohutnost nábytku má šanci vyniknout. Nebo do starých budov kamenných domů, kde jsou místnosti pro umístění rustikální pracovny dostatečně prostorné. Pokud jste milovníky rustikálu, pak vězte, že je třeba psacímu stolu věnovat zvýšenou pozornost. Materiál dřeva borovice ošetřen přírodním voskem nemá rád ostré předměty, či nešetrné zacházení. Ale efekt takové stylové pracovny stojí za nějaké to šetrné zacházení s nábytkem.

 

    Psací stůl Rox oak

 

Pracovny pro malé interiéry

Zařídit pracovnu v malém prostoru není při dnešní nabídce nijak složité, naštěstí, je třeba jen správně vybírat. Pro malý prostor pracovny jsou například velmi vhodné police a regály se zavěšením na stěnu, nebo pojízdné kontejnery, či také psací stoly s nadstavci. Dnešní výrobci nábytku velmi pamatují na majitele malých bytů, jelikož takových nás je většina. V posledních měsících se staly velmi oblíbené kovové konstrukce nábytku, s tzv. lehkou konstrukcí, ale také psací stoly s několika vysouvacími policemi, několika policemi navíc apod. Mohli bychom říci, rostoucí kancelářský nábytek v případě potřeby.

 

                                                         Psací stůl Seven

 

Na naší fotografii můžete vidět, kolik kancelářského nábytku nabízí možnost snadného a rychlého přesunutí pomocí koleček. Šuplíky v podobě kontejneru vedle psacího stolu, stolek na tiskárnu, stojan na cédéčka s možností zavěšení na stěnu, to vše je názorný příklad toho, jak lze věci v malém interiéru vymyslet. Je třeba také pamatovat na skutečnost, že pracovna mnohdy slouží, či lépe řečeno počítač, všem členům v domácnosti, včetně dětí. Není tedy k zahození mít šuplíky s možností uzamčení. Ti z nás, kteří rodiči jsou, víme, jak děti někdy mohou nadělat neplechu například kresbou na výkaz, který je nutno ráno odevzdat nadřízenému.

 

                                   Psací stůl Shadow

 

V naší nabídce kancelářského nábytku najdete samozřejmě všechny díly s možností pořízení také samostatně, včetně psacích stolů, regálů, komod atd. A samozřejmostí musí být také nabídka kancelářských křesel, které vám můžeme osobně doporučit, jelikož je nimi vybavena naše společnost.