Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zařizujeme dětský pokoj pro dospívající dívku elegantně

Mezi vybavováním dětského pokoje pro holku, tedy školačku a dětského pokoje pro už skoro dospělou dívku je velký rozdíl. Malá slečna má zcela jiné zájmy, potřeby a záliby než dospívající dívka. Vkus dětí se samozřejmě také postupem času mění. A jak zařídit království mladé slečně, aby se doma cítila stále stejně dobře? Dnes vám chceme představit jednu z velmi elegantních kolekcí dětského nábytku Alika, který na náš trh přináší francouzský výrobce. Dětský pokoj, či spíše říkejme studentský pokoj pro dospívající dívku se vším, co s daným věkem souvisí. Včetně velmi nápaditě řešené toaletky. Ale pojďme si představit nabídku kolekce Alika blíže.

 

                       Dětský pokoj Alika je vhodný pro dospívající dívku

 

Velkou eleganci dodává návrhu sestavy z kolekce Gautier také volba odstínů v podobě bílé a růžové. Jednoduché linie, praktický návrh daných samostatných dílů, to vše vám kolekce nabídne. Uveďme si teď postupně, jaké díly lze do vašeho interiéru z této kolekce vybrat.

 

Dětská postel je tím nejdůležitějším

Pokud disponujete ne příliš velkým místem pro vybavení dětského pokoje, určitě doporučujeme šuplík pod postel. Do něho můžete uložit spousty věcí, jelikož kopíruje celý obvod postele. Postel v nabídce kolekce v ceně již s roštem. Místo na spaní a samozřejmě také vlastní rozměr pro matraci 90x200 cm. Pamatujete také na to, že bez kvalitní matrace to nejde. Proto především při výběru matrace pro děti, dospívající dívky, dbejte na kvalitu.

 

Dětský pokoj Biotiful     Dětský pokoj Amori

 

Psací stůl pro studentku má svá pravidla

V prvé řadě je důležitá dostatečně velká pracovní plocha a nesmí chybět ani úložné, nebo odkládací prostory. Psací stůl z kolekce Tatoo dodržuje také doporučovanou výšku pracovní plochy a to 76 cm, celkový výška s ozdobnou lištou je pak 101 cm. Ozdobná lišta není pouhým designovým prvkem, ale má také praktickou funkci, chrání stěnu před odřením. V případě umístění stolu v prostoru zamezuje padání knih, či jiných předmětů na zem. Co je však nejzajímavější na návrhu psacího stolu, je možnost jeho sestavení také jako rohové varianty. A opět se nabízí řešení rozměrově velmi malých místností. Rohový psací stůl vám ušetří nemalou část prostoru v dané místnosti. I zde je volba sestavení zcela na vás.

 

      Oblíbený psací stůl Seven

 

Šatní skříni žádná dívka neodolá

Šatní skříň už pro dospívající dívky s ohledem na unikátní design. Šatní skříň lze pořídit samostatně jako klasickou skříň do dětského pokoje pro holku, ale také s unikátním řešením toaletky v podobě regálu se zrcadlem, který k šatní skříni můžete přidat. Líbí? A co teprve vaší slečně, která se ráda "čančá". Netradiční a velmi nápaditý design. Francouzský výrobce, jehož návrhy nás snad nikdy nepřestanou bavit, opět překvapil. K této skříni zkrátka není co dodat.

 

                                  Šatní skříň Aalborg

 

Kolekce dětského nábytku, to je design, po kterém vaše dospívající slečny budou toužit. Nechte se inspirovat francouzskou elegancí pro zařízení dětského pokoje. A pokud vás neoslovil design kolekce v tomto článku, přinášíme celou řadu dalších zajímavých návrhů také od německého, holandského a dánského výrobce. Nábytek Aldo, to je řešení vašeho bydlení vždy podle nejnovějších světových trendů.