Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zařizujeme dětský pokoj ekologicky - výstava!

Snad nejvíce bychom měli dbát na zdravotní nezávadnost nábytku a bytových doplňků právě u dětí, tedy při zařizování interiéru v dětském pokoji. Naštěstí nabídka ekologického nábytku a ekologických hraček je velmi široká v dnešní době a také Nábytek Aldo klade na zdravotní nezávadnost velký důraz. V dnešním povídání bychom Vás chtěli upozornit na výstavu, kde ekologický dětský nábytek budeme představovat a také Vám vlastně představit produkty, které na našem stánku najdete.

 

Nábytek Aldo - výstava "Ostravský veletr hraček"

od 27.10. do 30.10. 2011 vždy v době od 10 do 18 hodin na výstavišti Černá louka! 

 

Srdečně Vás všechny zveme k zhlédnutí expozice 

 

Dětský pokoj - něco pro holky i kluky

Do ekologického nábytku však samozřejmě řadíme také dětské pokoje z masivu, jejichž nabídku na portále Nábytek Aldo představuje německý výrobce. Nábytek ze dřeva, ať už jakéhokoliv je především ekologický. Ale možná by jste se divili, co dalšího takový nábytek může nabídnout.

 

Dětská postel Oliver    Dětská postel PinoDřevo, jako materiál, v případě nabídky německého výrobce se jedná především o dřevo borovice, má také relaxační účinky. Kousek přírody v přetechnizované době určitě není na škodu. Rovněž design patří ke zcela odlišným, který také přispívá k určité harmonii. V nabídce dětských pokojů z masivu, které u nás najdete, je však příjemné to, že i při zachování pověstného stylového designu, jsou díly velmi praktické a funkční. Možná vás překvapí množství úložných prostorů u postelí, nebo provedení psacích stolů. Ale sami zkuste porovnat rozdíly designů mezi stylovým a moderním zařízením interiéru v dětském pokoji. 

Věříme, že ve skutečnosti, na Ostravském výstavišti se Vám ekologické produkty do dětského pokoje budou líbit daleko víc. Srdečně Vás zveme, naši prodejci se Vám budou snažit v maximální míře věnovat.