Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zahradní nábytek z dřeva Merbau

Nabídka nábytku Aldo se díky spolupráci s francouzskými výrobci, ale také německými, holandskými a v neposlední řadě dánským výrobcem velmi změnila. A jelikož nabídku nábytku jsme mnohonásobně rozšířili a to se zaměřením na interiér, pro zahradní nábytek nám již nezbývá prostor. Než opustíte tento článek, protože jste se chtěli dozvědět něco málo informací o zahradním nábytku, dovolte nám představit změny na nábytku Aldo. A za inspiraci naše malá upoutávka designů určitě stojí.

 

 

Dětský nábytek

Design nás baví, ale nábytek na našem portále to nejsou jen překrásné návrhy sestav, či nabídka samostatných dílů pro váš interiér. Nábytek, který vám představujeme již řadu let vybíráme také dle vlastností, které pro daný interiér musí mít. Design a především pak výrobce ověřujeme, snažíme se získat osobní zkušenost s tím, co vám pak v našem e-shopu nabídneme. Pro dětský nábytek je pro nás na prvním místě bezpečnost vašich ratolestí.

 

       

 

 

 

 

Obývací pokoj stylově i moderně

V nabídce nábytku do obývacího pokoje můžete hledat v podstatě ve třech kategoriích. Rustikální nábytek a obývací stěny, či nábytek do obývacího pokoje s možností výběru samostatných dílů nábytku.

 

     

 

 

Ložnice

Ložnice musí být, či měla by být především místem odpočinku. Nabídku ložnic jsme připravili od velmi levných návrhů až po ty luxusní. Vybrat si můžete z nejrůznějších odstínů a také ve dvou dostupných designech. Rustikální ložnice a moderní ložnice.

 

     

 

Doufáme, že i když zahradní nábytek už v nabídce nemáme, i tak jsme vás alespoň něčím inspirovali. Nabídka je opravdu široká. Designy takové, které jsou zaměřeny opravdu na vše.