Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zahradní nábytek to jsou i doplňky

Pokud hledáte elegantní řešení pro vaši zahradu, na našem e-shopu si vyberte z široké nabídky zahradního nábytku k příjemnému posezení s přáteli, ale také z široké nabídky zahradních doplňků v podobě keramických květináčů, osvětlení, houpaček a zahradních polštářů. Nabídka německého výrobce je sice dražší, ale nabízíme vám tu nejvyšší možnou kvalitu, kterou jsem pro vás byli schopni najít. A naši pravidelní zákazníci ví, že nábytek Aldo klade velký důraz na kvalitu všech kolekcí, které vám prostřednictvím našeho portálu přinášíme. Dnes vám chceme představit kolekce určené pro vaši zahradu, ale také třeba terasu, balkón, či zimní zahradu. Nabídka je velmi zajímavá, mnoho designů můžeme označit za nadčasové, netradiční, ale také velmi stylové v rustikálních duchu.

 

                                                                            

 

Zahradní květináče

Společným jmenovatelem pro kategorii zahradních květináčů je materiál. Všechny květináče v nabídce jsou keramické. Najdete zde širokou škálu odstínů, velikostí a tvarů. Keramika je nejčastěji používaným materiálem při výrobě květináčů a váz na zahradu, tedy exteriér. Materiál je odolný vůči povětrnostním vlivům a květinám svědčí i pórovitý povrch, který je prodyšný. Právě proto najdete většinu květináčů především keramických.

 

Zahradní polštáře odolají větru, dešti

Pokud pořizujete zahradní nábytek a přímo od výrobce nenabízí dekorativní polštáře po kterých tak toužíte, zkuste si vybrat z naší nabídky. Polštáře určené pro venkovní použití jsou z pevné látky, mají samozřejmě snímatelný potah a všeobecně jsou vyrobeny tak, aby odolaly neduhům zahradního používání.

 

Zahradní osvětlení, olejové lampy

V této kategorii najdete opravdu nevšední a především nadčasové doplňky pro vaší zahradu. Osvětlení v podobě balónů do jezírka, praktické led osvětlení jako jsou dekorativní lampy, nebo olejové osvětlení, které dodá vašemu posezení nečekanou romantickou atmosféru. 

 

                                 

 

Zahradní nábytek z nejrůznějších materiálů

Nabídka je opravdu velká a vybrat si můžete snad ze všeho, nač si jen vzpomenete. Samozřejmostí jsou ratanová křesla, ratanové stoly, ale také dřevěné zahradní židle v moderní designu, které lze doplnit různými tvary zahradních stolůZahradní nábytek na našem portále patří můžeme říci k těm dražším, ale jeho kvality oceníte především tím, že je opravdu na několik desítek let. Pravdou je, že cena se také odvíjí od designu a jeho propracovanosti. Design zahradního nábytku patří k velmi nadčasovým, v mnoha případech se jedná o velmi originální kolekce.

Doufáme, že nabídka převážně německého výrobce, samozřejmě v provedení s jeho pověstnou precizností, vás i přes vyšší cenu osloví. Na nábytku Aldo vždy dáváme přednost kvalitním kolekcím i přes vyšší cenu. Nábytek přeci nechce nikdo z nás měnit každý rok.