0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Zahradní nábytek pro malé i velké

Na našich stránkách najdete samozřejmě aktuální nabídku těch nejnovějších designů jak zahradního nábytku z ekoratanu, o kterém jsme si psali včera, tak zahradního nábytku z dalších dostupných materiálů. Mezi nejprodávanější se ale řadí naše nabídka zahradního nábytku z novodobého materiálu textilane. A co vám vše nabízíme? O jaký druh nábytku se jedná? Velmi pohodlný a praktický pro rodiny s dětmi. Nenáročný na údržbu a takřka nezničitelný.

 

Zahradní nábytek pro zábavu

Většinou pořizujeme zahradní nábytek s ohledem na posezení, relax a příjemný odpočinek. Dětem pořizujeme zahradní nábytek s vírou, že jim vytvoříme takové podmínky na zahradě, aby jsme si chvíle odpočinku měli šanci dopřát. Přikláníme se ve většině případů k pískovištím, houpačkám, průlizkám apod. Dnes vám chceme představit ale také něco ze sortimentu, kdy i děti jsou unavené a potřebují se zastavit. Mezi zahradní nábytek jsme zařadili také zahradní houpací sítě, či pohupovací zahradní křesla, nebo slunečníky, které celou vaši rodinu uchrání před slunečními paprsky.  

 

Houpy, houpy, hou...

K létu patří u dětí houpání. Proč nepořídit některou z nabízených, příjemných houpacích sítí, dětských zahradních houpaček, navržených jako pro dospělé. Houpací síť umístěna někde do příjemného stínu je produkt, který využije celá rodina. Od dovádivých dětí až po babičky a dědečky. Možností na výběr je bezporu dost a my vám jen můžeme popřát hezké jaro a ještě hezčí léto.

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.