Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zahradní nábytek Aldo 2010

Milí návštěvníci našeho portálu, zahradní nábytek neprodáváme již od roku 2010, leč staré články musíme zachovávat pro vyhledávače, taková jsou pravidla. Ale než opustíte náš článek, jelikož jste v něm žádný zahradní nábytek nenašli, dovolte nám představit na co hlavně a především se naše společnost Nábytek Aldo soustředí. Pokud Aldo ještě neznáte. Nábytek do všech interiérů od francouzských výrobců v moderním designu. Nábytek od německého výrobce, kde najdete řadu nábytku ze dřeva, stejně tak jako od našeho obchodního partnery z Dánska. V neposlední řadě je to kvalitní nábytek holandského výrobce. Ale postupně, alespoň malými ukázkami toho nejprodávanějšího nábytku z naší nabídky.

 

 

Dětské patrové postele (i pro 3 děti)

 

        

 

Francouzský výrobce nabízí dětskou patrovou postel Bibop a patrovou postel Swan, kde šuplík pro možné umístění matrace využijete jako třetí místo na spaní. Laminátové patrové postele jsou dnes představeny ve velmi důmyslném designu poskytujícím nejen místo na spaní, ale odkládací police, schůdky se zábradlím a prostor u postele na hračky.

 

 

Unikátní řešení pro dětský pokoj

 

        

 

Jeden design, stejné díly nábytku a jak rozdílně může každá místnost působit. Naše první fotografie je návrhem pro školáka, druhá fotografie návrhem pro dospívající dítě, studenta. Stačí změnit dekorace.

 

 

Ložnice moderní i stylové

 

       

 

Ano, nabízíme nábytek do ložnice dřevěný, nábytek do ložnice z mdf desky, lamina a vše v širokém výběru designů. Velmi oblíbené jsou pak kolekce, které řeší návrh, sestavení ložnice v rozměrově velmi malém interiéru. Pak přichází na řadu manželské postele s úložným prostorem.

 

Sestavte si obývací pokoj

 

    

 

Kolekce nábytku Malone do obývacího pokoje je malou ukázkou toho, jak velmi příjemně můžete vybavit interiér obývacího pokoje výběrem z nabídky samostatných dílů. S námi nakupujete vždy jen to, co opravdu potřebujete a nábytek vám až domů přivezeme zcela zdarma. Takže doufáme, že i když již v nabídce zahradní nábytek nemáme, alespoň trochu jsme vás inspirovali k vybavení vaší domácnosti.