Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Začínáte bydlet? Regály jsou levným řešením

Mladí lidé, kteří se rozhodnou bydlet společně, určitě nechtějí za nábytek utrácet velké finanční částky. Raději peníze utrácejí za dovolenou, nebo jiné zážitky a tak někde či na něčem je třeba ušetřit. V mnoha případech mladý pár také začíná na nějakém podnájmu a tak je logické, že vybavení případného domova odkládají až na dobu, kdy budou ve svém a na trvalo. Jak ale zařídit byt funkčně, levně a navíc aby se v něm dobře bydlelo? Řešením jsou regály a regálové systémy, které jsou dnes v nabídce výrobců dostupné pro vybavení jakéhokoliv interiéru. Dnes si ukážeme, co vše lze pořízením funkčního regálu získat.

 

Regály v obývacím pokoji

Velmi často se regály pořizují právě do obývacího pokoje. V nabídce jsou vždy regály samostatně, které pokud pořídíte více dílů můžete sestavit dokonce do obývací stěny. A dle počtu regálů pak vaše obývací stěna má daný rozměr, řekněme délku. Nejlépe bude uvést příklad na fotografii.

 

         

 

Kolekce Sophia, kterou uvádíme na ilustrační fotografii, je typickým příkladem takového řešení. Z různých regálů můžete sestavit stěny dle vlastních potřeb, dokonce je součástí regálů i zabudovaný psací stůl. Ten se báječně hodí, jelikož mladí lidé většinou nemají místa nazbyt. A tak součástí obývacího pokoje může být i takový "home office" a za velmi přijatelnou částku. pokud nepotřebujete psací stůl, stačí jen část, která stůl obsahuje vyměnit třeba za regál navíc, nebo další komodu. U tohoto systému máte možnost rozhodovat i o tom, který regál bude mít dvířka, nebo bude otevřený. Na fotografii jsou dvířka v bílém lesku, které ještě můžete nahradit za sklo. Možností je celá řada a to je další charakteristický systém pro moderní regálové systémy. 

V nabídce jsou i další způsoby, jak zařídit obývací pokoj. Někdy třeba potřebujete jen malý regál pro optické rozdělení interiéru, nebo vám jen chybí police pro ukládání knížek a časopisů. Regály samostatně mají nejrůznější tvar a velmi se nám líbí i regály, jejichž součástí je látkový box. Do látkového boxu pak můžete uložit předměty, které nechcete aby byly na očích.

 

                         

 

Regály na další ilustrační fotografii jsou jedním z nejlevnějších řešení. Pořídit je můžete samostatně, nebo několik dílů vedle sebe, které pak spojíte již do zmiňované obývací stěny. Látkové boxy můžete pořídit dle vlastních potřeb v různém počtu, nebo nemusíte pořizovat vůbec. Látkové boxy jsou k dispozici v široké nabídce odstínů, které pak do vašeho stávajícího interiéru mohou příjemně zapadnout. Nabídka regálů pomocí kterých lze levně a funkčně vybavit obývací pokoj je opravdu velmi inspirující.

 

Regály do ložnice i dalších interiérů

Nejčastěji mají regály v ložnici za cíl v podstatě nahradit šatní skříň a to z několika důvodů. Jen málokdo do ložnice pořizuje celou sestavu, pokud je ještě v podnájmu. A sestava to je několik dílů ve stejném designu včetně skříně, postele, nočních stolků a komody. Mladý pár nejčastěji pořizuje samostatnou postel a potom potřebuje něco levného na oblečení. V posledních letech právě proto přicházejí výrobci s nabídkou šatních stěn, které jsou velmi praktické a především opravdu jen za pár drobných.

 

   

 

Na první fotografii rozměrově menší regálová stěna buďto pro jednu osobu žijící "single", nebo do malého interiéru, kde nemáte zkrátka prostor na nic většího. Druhá fotografie je řešením pro pár a nabízí už velký úložný a odkládací prostor, který je dokonce větší než šatní skříň. Pokud se budete v budoucnu stěhovat, stačí stěnu tvořenou z několika samostatných regálů demontovat a dál v novém domově využívat. Buďto opět jako šatní stěnu, nebo regály můžete rozmístit dle potřeb samostatně. Často pak tyto regálové systémy končí jako police v garáži, pokud jste si pořídili domeček.

 

Regály řeší každý interiér. Nechybí ani nabídka regálů do kuchyně či dokonce dětského pokoje. Regály jsou mnohdy opomíjeným dílem nábytku a přitom jsou tak praktické a levné. A dnes už najdete regály s designem, které mohou být i ozdobou dané místnosti.

 

Patrová postel Bibliobed nabízí regál pod schody

 

Regály do dětského pokoje jsou výrazné, často v mnoha odstínech, které získáte díky barevným látkovým boxům. Regály na fotografii vás pak určitě překvapí rozhodně velikostí úložného prostoru, který je řekněme na první pohled nečekaný. Regálům jako levného řešení interiéru určitě dáváme za jedna.