Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zábavné dětské postele

V dnešním článku vám představíme dětské postele, které slouží dětem nejen ke spánku, ale i k hrám. Poptávka po nábytku do dětského pokoje s danou tématikou je na našem portále stále častější. Proto jsme se rozhodli tento sortiment dětského nábytku obohatit právě o dětské postele, které vaše děti využijí i pro zábavu.

 

                                                                 Oblíbená dětská postel Tobo

 

Dětská postel s motivem

pro chlapce nejčastěji pořizujeme do dětského pokoje postel v podobě auta. Na ilustračních fotografiích jako příklad uvádíme postel pro jedno dítě v podobě požárního auta a na druhé fotografii pak dětskou patrovou postel v podobě autobusu, kterou využijete i pro holky. Dětská postel, kdy belgický výrobce nabízí nejen unikátní design, ale rovněž vysokou kvalitu zpracování a samozřejmě poskytne místo na spaní dvěma dětem.

 

    Taková řešení pro spaní jsou nejčastěji pořizovány do místností s malými rozměry, navíc obývané dvěma kluky, tedy šetřit místo je na místě. Především proto, že kluci jsou raději v pohybu, než by si kreslili. Příjemné zpracování výrobce díky designové posteli může i z malého prostoru (panelákové byty),vykouzlit hezký interiér na hraní. Výrobce klade důraz rovněž na vysokou kvalitu a bezpečnost vašich dětí. 

Postel, jako domeček

Nabídka dětských postelí v podobě charakteristického, dětského designu není velmi široká. Dětská postel nabízí originální design, jako domeček. Děti, ať už kluci, nebo malé slečny, budou designem v podobě domečku unešení. A rodiče ocení zejména praktické využití v podobě šuplíků jako úložných prostorů a odkládacích polic po celé její délce. Francouzský výrobce klade při svých návrzích důraz také na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Co vše získáte pořízením dětské postele?


    

 

Dětská postel dalších zábavných designů

Postel ve tvaru lodě, závodní vůz, hasičský vůz, nebo kočár pro princezny. Splníme sen vašeho dítěte. Postele v klasických rozměrech 90x200 jsou vhodné od útlého věku po dospělost. Doprava zdarma a výnos do patra zajistí plný servis. Dětská postel může mít podobu jako závodní auto, hasičské auto, nebo kočár pro princezny.

 

    


Postel auto pro kluky v široké nabídce v rozměrech 90x200, s koly vystupujícími do prostoru, opatřeny pneumatikami, světly, neony pod postelí, volantem, šuplíky a dalším vybavením. Kluky jistě potěší závodní auto nebo hasičský vůz. Postel auto pro holky v rozměrech 90x200 v růžovém provedení, pohádková postel, nebo rovnou kočár pro princezny. I holky si přijdou na své a budou se cítit jako princezny s růžovou postelí ve tvaru kočáru pro princezny. Dětská patrová postel ve tvaru autobusu, nebo hasičského vozu je vhodná pro kluky, holky, nebo společný dětský pokoj. Patrová postel autobus, nebo hasičský vůz v rozměrech 90x200 (postele nad sebou), potěší všechny děti.

Zpříjemněte svým dětem jejich pokojíčky, na všechny postele poskytujeme dopravu zdarma. Mimo postelí si můžete vybrat i celý pokojík pro závoďáky, například postel i se skříní v závodním duchu.