Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vyvýšená postel pro děti do malých interiérů

Velmi novým trendem jsou patrové dětské postele, které však nemají za cíl vytvořit místo na spaní pro 2, někdy i tři dětiVyvýšené dětské postele jsou určeny pouze pro jedno dítě a ve vzniklém prostoru pod vyvýšeným lůžkem bývá zpravidla umístěný psací stůl, šatní skříň a řada odkládacích a úložných prostorů. Cílem výrobců je tak vybavit dětský pokoj pro jedno dítě velmi malých, můžeme říci až stísněných půdorysů. Díky multifunkčnímu, velmi důmyslnému designu je i v malém dětském pokoji místo pro hraní, interiér je vzdušný, nabízí vše potřebné a není přeplácán nábytkem. Největší nabídku těchto patrových dětských postelí pro jedno dítě přináší na naše stránky francouzský výrobce.

   

Patrová postel Higher pro holky   Patrová postel Higher pro kluky

 

Originální řešení dětského pokoje

Nabídka opravdu netradičních vyvýšených postelí pro děti je na nábytku Aldo díky francouzskému výrobci opravdu velká. Vybrat si můžete řešení typická pro holky, nebo odstíny, možná tak trochu designem i pro kluky.

Na naší první ilustrační fotografii jsme uvedli vyvýšenou postel v bělené borovici. Patří svým designem k oblíbeným, dostatečně velký je i psací stůl. Kromě místa na spaní totiž v ceně zakoupíte rovněž psací stůl, šatní skříň a police. Samozřejmě rošt také. Ten je na našich stránkách vždy zahrnut již do ceny každé z námi nabízených postelí. Ale co dál vám tento originální design může nabídnout? Především tedy design můžeme označit jako kompletní dětský pokoj a takové řešení je ideální například pro zařízení místnosti v panelákovém bytě, či všeobecně malých interiérech. Úspora vzniká vyvýšením lůžka a využitím tak vzniklého prostoru pod ním. Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a bezpečnost vašich ratolestí. Proto také kolem vyvýšeného lůžka vytvořil zábranu zamezující pádu dítěte z výšky.

                                                Patrová postel Heavy nabízí netradiční kombinaci odstínů


                                                                  

Vyvýšené, patrové postele pro holky

Určitě vás bude zajímat řada dalších designů. Uveďme příklad vyvýšené patrové postele svým designem zaměřená na malé, ale i větší slečny. Koncept designu je v podstatě stejný, řada dětského nábytku umístěná ve vzniklém prostoru pod vyvýšeným lůžkem, jen výrobce použil typických odstínů pro holky. Bílo růžový odstín patrové postele z kolekce dětského nábytku Swan. Líbí? Druhým návrhem je multifunkční dětská postel pro holky z kolekce B španělského výrobce. A stále hovoříme o nabídce nábytku od francouzského výrobce.

 

Dětská postel Swan    Patrová postel B fuchsia

 

Vyvýšené, patrové postele pro kluky

I kluci potřebují své království a pokud se chystáte řešit dětský pokoj pro kluka, nabídka designů je také velmi široká. Na fotografiích představujeme dvě možná řešení, která jsou samozřejmě pouhým zlomkem z toho, co u nás v nabídce představujeme. Dětská postel multifunkční B smoky blue a Pino grey. Zajímavostí je že, psací deska udrží až 100 kg, což také svědčí o kvalitě francouzského nábytku.

 

    Patrová postel B smoky blue     Patrová postel Pino grey

 

U přírodního odstínu dětské vyvýšené postele Jack se nám také líbí nápad s černou tabulí na psaní, která je rafinovaným průčelím šatní skříně s policemi. I zde platí řada odkládacích a úložných prostorů, které stejně jako celkový koncept postelí mají za úkol především ušetřit tolik drahocenné místo v dětském pokoji.