0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Vyvýšená dětská postel My color-Basic-A4-38-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00282-2015
10 972 Kč
Dostupnost:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 105 cm
Šířka: 101 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: antracit
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Vyvýšená dětská postel s možností snížení na klasické dětské lůžko

Nabídka dětského nábytku z masivu dánského výrobce se nám líbí nejen pro možné flexibilní sestavení, ale také širokou nabídku odstínů. Vyvýšené lůžko můžete v pozdějším věku dítěte demontovat na klasickou nízkou postel, třeba pro studenta. Prostor pod vyvýšeným lůžkem můžete využít mnoha způsoby, třeba umístění komody, nebo regálů a tím ušetříte místo v interiéru. Tmavý odstín antracit je vhodný pro chlapce, odstín je velmi elegantní. Lze také kombinovat odstín antracit s jinými v nabídce, tak jak představujeme na návrhu dětského pokoje. Bezpečnostním prvkem je zde dostatečně vysoká zábrana po celém obvodu lůžka. V nabídce nechybí ani tradiční odstíny dětských postelí z masivu pro holku jako růžová či fialková.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Cena postele s roštem pro matraci 90x200 cm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Zařizujeme dětský pokoj z masivu

Jak jsme již uvedli v kolekci My color si můžete v odstínu antracit pořídit celou řadu dalších dílů dětského nábytku z masivu. Ale nebojte se v dětském pokoji odstíny také kombinovat, nemusí nutně být vše v jednom tónu. Pro odstín antracit vám určitě doporučíme díly nábytku v zeleném provedení, tak jak uvádíme na jednom z návrhu dětského pokoje. Veselé, pastelové odstíny přece do dětského pokoje patří, vždyť zařizujeme interiér pro děti.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Alternativní zboží

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.