0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Vyvýšená dětská postel My color-Basic-A4-36-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00275-2015
10 972 Kč
Dostupnost:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 105 cm
Šířka: 101 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: fialková
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel z masivu v tradičním odstínu pro holku

Mezi velmi vyhledávané odstíny pro zařízení interiéru dětského pokoje holky rozhodně patří růžový a fialový. Oba dva odstíny pak můžete najít na řadě dílů dětského nábytku z masivu v kolekci My color, kterou představuje dánský výrobce. Dětská postel s vyvýšeným lůžkem, kdy nechybí ani bezpečnostní zábrana po celém obvodu, je řešením rozměrově menšího interiéru dětského pokoje. Pod lůžko v takto vzniklém prostoru, můžete najít další místo, kde uschovat nějaké hračky či jiné potřeby. V nabídce najdete ve fialovém odstínu další díly nábytku, lze tak zařídit celý dětský pokoj. Výrobce nezapomněl ani na kluky, kdy v jeho nabídce najdete identický design postele, ale v tradičních klučičích odstínech.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu dle dané kolekce. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Nové designy dětského nábytku z masivu

Dávno již není pravdou, že nábytek z masivu je vyroben ve stylovém designu pouze s jednou povrchovou úpravou, zachování přírodního odstínu dřeva. Pravdou naopak je, že tento zastaralý design bez možnosti výběru z nabídky odstínů možná mnohé z vás od pořízení dětského nábytku z masivu odrazoval. Dnes výrobci nabízí pro dětský nábytek z masivu moderní, velmi účelový design a široký výběr z nepřeberného množství pastelových barev.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská židle z masivu 36-1026-86-000

Dětská židle z masivu 36-1026-86-000

Dostupnost:
3-4 týdny
1 091 Kč
Dětská postel z masivu My color-36-1002-36-09A

Dětská postel z masivu My color-36-1002-36-09A

Dostupnost:
3-4 týdny
6 676 Kč

Alternativní zboží

Dětská postel z masivu Pino PIHSZG14

Dětská postel z masivu Pino PIHSZG14

Dostupnost:
2-3 týdny
6 700 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.