Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vysokou kvalitu najdete u značkového dětského nábytku

Značkový nábytek je samozřejmě finančně náročný. A dnešní článek bude o tom, proč značkový nábytek pořídit a kdy má smysl do takového typu nábytku investovat. Značkový nábytek to je kromě vysoké kvality danou ve většině případů materiálem a precizním zpracováním, doplněn i řadou dalších doplňků navíc. Jako například pomalé dovírání šuplíků a skříněk pomocí takzvaného soft systému, nebo vyšší funkčnost a využitelnost nábytku díky důmyslnému designu. Často se pak stává, že máte sice drahý nábytek, ale v mnoha případech ho můžete opravdu doslova a do písmene využívat od narození vašeho dítěte až po jeho dospělost. Ano, od narození, dnes se z kategorie značkových designů totiž budeme věnovat především dětskému nábytku. Představíme vám nejnovější kolekce německého výrobce, který představuje dané kolekce pod známou značkou Roba.

Dětská postel, kvalitní spaní především

V návrhu od francouzského výrobce nábytku s certifikací, získáte pro svou ratolest díly v té nejvyšší možné kvalitě, kterou vám exkluzivně na našich stránkách představujeme. V ceně sestavy samozřejmě postel s nočním stolkem, ale rovněž úložná komoda a prostorný psací stůlDětský nábytek v tradičním, skandinávském designu nejen že nabízí široký výběr samostatných dílů nábytku pro vybavení dětského pokojeale vybrat si můžete z několika rozměrů postele, které se samozřejmě liší velikostí matrace, v neposlední řadě, můžete zvolit i dětskou postel s prostorem a můžete ji vidět na jedné z ilustračních fotografií. V případě potřeby jsou vám k dispozici i další díly nábytku, můžete vybírat i ze dvou rozměrů šatní skříně.

                                            Dětský pokoj v sestavě Charlie oak basic

Nádherná, velmi věrohodná imitace světlého dubu ve spojení s bílým odstínem, kvalitní materiály i ukončení hran. V kolekci dále najdete všechny potřebné díly nábytku pro ucelené vybavení dětského pokoje, ale s ohledem na větší rozměr postele také studentského pokoje. A Ať už si vyberete cokoliv, vždy vám nábytek doručíme naší vlastní dopravou bez poškození.

 

Z přebalovacího pultu psací stůl? A další mnohá překvapení

I tato varianta je možná a navíc s velkými úložnými prostory. Design, který v dětském pokoji využijete jako takové centrum pro přebalování miminka a jehož součástí jsou i dvě šatní skříně a komoda. Posléze, až miminko už nemusíte přebalovat, lze celou nábytkovou stěnu využívat jako praktický psací stůl s řadou úložného i odkládacího prostoru na školní pomůcky a učebnice. Ale nejlépe napoví naše ilustrační fotografie nábytku přímo v interiéru.

 

    

 

Na první fotografii je sestava, kterou lze využívat pro přebalování miminka. Design je opravdu úchvatný a navíc velmi pro rodiče i miminko komfortní. Vše máte hezky po ruce, nemusíte od miminka nikam odbíhat. Druhá fotografie nabízí zase řešení pro školáka, školačku. Stačí komodu s šuplíky pod přebalovacím pultem jen přemístit na jiné místo, aby vznikl prostor pod deskou stolu a máte vystaráno na další řadu let. A tím samozřejmě se vám vrátí počáteční investice. Zanedbatelný není ani úložný prostor, který nabízí dvě šatní skříně po stranách. Kvalitní značkový design to je také nápad jak maximálně každý kus nábytku využít a to po řadu let.

 

                                                                        

 

Návrhy značkového nábytku pro vybavení dětského pokoje miminka, školáka i studenta jsou vždy něčím originální a v každém návrhu pak najdete díly nábytku, které lze využívat od narození až do dospělosti vašeho dítěte. A využívat nábytek po tak dlouhou dobu umožňuje samozřejmě vysoká kvalita, kdy nábytek může nabídnout a nabízí dlouhou životnost. Samozřejmostí jsou certifikáty a atesty, které by měl mít každý dobrý internetový prodejce nábytku k dispozici.