Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vyrobte si jarní květinový věnec

Sluneční paprsky získávají na síle, nastává ideální čas pro to, abyste pustili jaro i do svého domova. Jaro je třeba vítat hned při vchodu, a proto pro vás máme návod na jarní květinový věneček, který si můžete pověsit nad dveře, od blogerky Réziny Kudrnaté.

 

Jarní květinový věnec

 

Květinový věnec vytvoříte během chvíle a je jen na vaší fantazii, jaké květiny, barvy i další ozdoby zvolíte. Není mnohem lepší vytvořit si vlastní dekoraci podle představ, než se snažit najít něco v obchodě? Navíc do výroby věnečku můžete zapojit i děti a užít si společně krásné odpoledne.


Co budete potřebovat?

  • Proutěný věneček bez ozdob (pořídíte v květinářství)

  • Umělé květy různých tvarů i barev

  • Umělé zelené rostlinky

  • Tavící pistoli

  • Ozdobnou stužku

Jak postupovat

Nahřejte si tavící pistoli a připravte si proutěný věnec. Prvně na věnec přidáte květy, které jsou na delším stonku a to tak, že je zapletete do mezer věnce. Pro jistotu upevníte pomocí tavící pistole. Následně přidávejte květy a další rostlinky, dokud nedosáhnete požadované hustoty.

Na vás záleží, zdali ozdobíte část věnce jako blogerka Rézina ve videu nebo bude celý věnec posetý květy.

Na závěr uvažte stužku okolo věnce, která bude zároveň sloužit k zavěšení. Ozdobte mašličkou, pověste na dveře a máte hotovo. A sousedé hned uvidí, že vy už jste jaro do svého domova vpustili. 

 

 

Jarní výzdobu už máte, ale je třeba nezapomínat na Velikonoce. Máte rádi originální dekorace? V aktuálním jarním čísle Čtvrtletníku Aldo najdete návod, jak vytvořit vejce z betonu, které vypadají velmi efektivně a zaujmou na první pohled.