Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Výprodej nábytku od Alda!

Milí zákazníci,

doufáme, že oslava Nového roku se vám vydařila a letošní rok 2010 bude již trochu více optimičtější na zprávy. A abychom i my začali ten Nový rok veseleji a přinesli Vám nějaké dobré zprávy, připravili jsme pro vás výprodej nábytku. Výprodej nabízí takový nábytek, který nebyl do konce roku odebrán, nebo jehož zásoby byly větší, než poptávka. Nábytek nabízíme pro vás maloodběratele za velkoobchodní ceny a nabídka bude jistě lákavá. Výprodej nábytku začíná Novým rokem a končí 31.1. Doufáme, že něco z naší nabídky vás osloví.

 

Jídelní stoly

V naší nabídce najdete široký výběr jídelních stolů, které jsou vyrobeny z kvalitního masivu, nebo laminátové desky. Jídelní stoly nabízí slevu od 25 do 40 % a můžete si k nim vybrat i z naší nabídky jídelních židlí, které jsou vyrobeny z litého bukového dřeva. Nabídka jídelních židlí dřevěných od českého výrobce, který zaměřil svou výrobu na ohýbaný nábytek pro vybavení kuchyní a jídelen je nejen široká, ale i ojedinělá. Stylový design, ale také velmi moderní s možností širokého výběru látek, koženek a moření dřeva, to vše vám můžeme nyní na našich stránkách nabídnout.

 

Dětské pokoje - dětský nábytek

Mezi nejprodávanější dětské pokoje na nábytku Aldo se zařadily kolekce francouzských výrobců. Jedním z výrobců je skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

 

       

 

Výprodeje v kamenných, tak i internetových obchodech patří již každoročně k velmi výhodným nákupům. Využijte velkých slev, které potrvají na nábytku Aldo až do konce ledna 2010.