Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vychytávky pro zařízení dětského pokoje dvou dětí

Dnešní článek je určen rodičům, kteří musí zařídit dětský pokoj pro dvě či tři děti. Mezi vybavováním dětského pokoje pro jedno dítě a více dětí je zásadní rozdíl. V první řadě v případě vybavování dětského pokoje pro více dětí rozhodně chybí místo, je třeba věnovat o to větší pozornost výběru nábytku. Nejčastěji se pak jako řešení dětského pokoje dvou dětí pořizuje patrová postel, jelikož právě jejím pořízením kdy jsou lůžka umístěná nad sebou, ušetříte nejvíce místa v interiéru dvou dětí. Ale možností je celá řada a nesmíme ani zapomínat na ty rodiče, kteří sice mají více děti, ale místnost pro vybavení dětského pokoje dostatečně velká. Není nutné tedy pořizovat patrovou postel, ale můžete umístit dětské postele samostatně třeba vedle sebe, nebo na protilehlých stranách dětského pokoje. Možností je tedy více.

 

Řešíme dětský pokoj více dětí patrovou postelí

V případě, že jste se malý prostor rozhodli vyřešit patrovou postelí, pak věze, že v dnešní době je opravdu z čeho vybírat. Jsou patrové postele, které nabízejí dokonce tři místa na spaní a třetí místo je řešeno šuplíkem jako přistýlkou. Pokud máte dvě děti, pak můžete pořídit patrovou postel bez přídavného šuplíku, nebo šuplík můžete využít jako klasický úložný prostor. Jsou ale i patrové postele, které kromě dvou lůžek nabízejí třeba šatní skříň, police, nebo psací stůl. Designů je celá řada a dle dispozic vašeho dětského pokoje pak můžete zvolit patrovou postel. Všeobecně ale platí, že právě patrovou postelí ušetříte místa v dětském pokoji nejvíce.

 

 

                         Nejprodávanější patrová postel od nábytek Aldo, postel Bibop

 

Na první fotografii představuje belgický výrobce patrovou postel z kolekce Bonny, kterou si můžete vybrat hned z několika dostupných odstínů. Konkrétně právě tato postel může nabídnout místo na spaní třem dětem, navíc je zde velký psací stůl. Na psacím stolem jsou ve velmi praktickém místě zavěšeny police na psací potřeby či učebnice. Belgický výrobce dbá také na bezpečnost vašich dětí, zábrana u horního lůžka je vysoká. Druhá fotografie z kolekce New City to už je velmi důmyslný design, který nabízí kromě míst na spaní celou řadu dalších dílů nábytku, ale zabudovaných do patrové postele. O této patrové posteli a vůbec ne s nadsázkou můžeme říci, že je to vlastně celý dětský pokoj. Nápad je opravdu ideální do malých interiérů.

 

Řešíme dětský pokoj více dětí postelí s přistýlkou

Pokud nejste zastánci patrových postelí, pak je zde celá řada dalších důmyslných designů. Je zde nabídka dětských postelí s přistýlkou, nebo jsou i dětské postele, které lze rozložit na velikost místa na spaní 160x200 cm. Přistýlky jsou ideální v případě, že mezi dětmi je velký věkový rozdíl a starší z dětí již na patové posteli nechce spát. V dnešní nabídce najdete dokonce studentské postele s přistýlkou a ty jsou pro dvě děti s velkým věkovým rozdílem ideální. Starší z dětí má k dispozici rozměr místa na spaní 120x200 cm, nebo 140x200 cm a mladší z dětí pak klasický rozměr lůžka o velikosti 90x200 cm.

 

Sestava dětského nábytku Kwai, dvě místa na spaní

 

Na první fotografii představujeme unikátní design z kolekce Trio. Postel s rozměrem místa na spaní 120x200 cm a přistýlka s rozměrem místa na spaní 90x200 cm s tím, že součástí přistýlky je i úložný prostor a dva taburety k sezení. Druhá fotografie nabízí postel belgického výrobce, kterou můžete rozložit až na velikost místa na spaní 160x200 cm. Sami visíte, že vyřešit dětský pokoj dvou dětí dnes již není tak těžké, jelikož nejrůznějších důmyslných designů je celá řada. Je třeba jen před zařizováním dětského pokoje zvážit celou řadu faktorů. V jaké věku jsou děti, zda preferují patrovou postel, nebo přistýlku a v neposlední řadě také je třeba se zamaslet nad tím, co vše chcete ještě do pokoje umístit kromě postelí.