Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

"Vychytávky" nábytku z Francie

Nábytek od našeho francouzského partnera patří k těm, který má u vás největší úspěšnost a to především díky designu, který opravdu někdy až překvapuje. V dnešním článku Vám představíme nábytek z kategorie dětských pokojů, který Vás svým designem nejvíce "dostal" a stal se tak nejprodávanější. Nábytek z Francie je rovněž kvalitní a co je snad nejvíce příjemné, nejedná se o nábytek pro horních 10 000 obyvatel, ale pořídit si ho můžete za velmi dostupné ceny.

 

Dětská postel s nádstavci Snoop    Dětská postel s nádstavci Erwan

 

Dětský nábytek pro holky i pro kluky

Na naší první fotografii představujeme dětský pokoj Biotiful, který nás nejvíce překvapil, stejně jako naše zákazníky, skříní na kolečkách. Menší skříň jako doplnění úložných prostorů je v podobě kufru, který otevřete. Také vnitřní uspořádání je velmi praktické. Také nadstavec, či můžeme říci lampa u psacího stolu ze systémem led osvětlení, příjemně dotváří interiér. Další výhodou každé kolekce z Francie je možnost pořízení několika druhů postelí. Například systém nabízí klasickou postel jako na fotografii, ale také dětskou patrovou postel, v případě, že máte dvě holčičky a pro zařízení interiéru dětského pokoje málo místa. Můžete však také šuplík u postele využít jako náhradní spaní. V některých kolekcích je nabídka postelí ještě rozšířena o multifunkční postele, kde součástí vyvýšené postele je zabudovaná komoda, vysouvací psací stůl apod. Mezi nejvíce netypický dětský nábytek však asi můžeme zařadit dětský pokoj na fotografii níže, velmi praktické řešení například panelákového bydlení. Nebo zkrátka tam, kde je enormně málo prostoru.

 

                                                                 Dětský pokoj Biotiful

 

Jak sami můžete vidět, výrobce na malém prostoru díky vyvýšené posteli dále nabízí psací stůl s možností zasunutí v případě potřeby, dvě šatní skříně, jednu policovou a druhou věšákovou, police a to vše jako třešínka na dortu ještě doplnil tabulí na psaní.

 

                     Patrová postel Higher pro kluka

 

Nápad, který se nám velmi líbil. Nabídka nejrůznějších "vychytávek" z Francie je velmi široká, jelikož spolupracujeme s dvěmi výrobci. A abychom nezapomněli na našeho dalšího partnera, holandského výrobce, který rovněž patří k velmi vyhledávaným.