Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Výbavička pro miminko holčičku

Jste v očekávání, nebo dokonce už se vám miminko narodilo? Ať už tak či onak, rádi bychom vám představili produktovou řadu značky Noukie´s od belgického výrobce, který opravdu nabízí pro vaše miminko vše. A nejen výbavičku pro miminko, ale také dětský pokoj pro miminko. Nabízí se tak jednoduchý nákup pod jednou střechou, navíc v harmonickém, celistvém designu. Uveďme si ale nejlépe pro vaši inspiraci příklad na jedné kolekci, kterou výrobce nazval "Kočička".  Kolekce je určena pro miminka holčičky a samozřejmě v hlavní roli, kromě motivu kočičky a koťátek, je růžový a sněhově bílý odstín.

Začněme dětským pokojem pro miminko

Je lépe pořídit nejprve dětský nábytek, určitě lépe se pak vybírají bytové doplňky, ale také dečky, přikrývky, povlečení a jiné drobnosti. Nabídka dětského nábytku Noukie´s je pro holčičky ve velmi romantickém duchu, ale především značka je zárukou kvality a zdravotní nezávadnosti. Belgický výrobce převážně jako materiál používá mdf desku a vodou ředitelné, zdraví neškodlivé barvy. Možná malá ukázka jako motivace, jak můžete interiér dětského pokoje produkty značky Noukie´s vybavit od A do Z.

 

                                                     

 

 

Vybavení dětské postýlky

Pokud máme určit, co je v dětském pokoji nejdůležitější, pak to je nekompromisně dětská postýlky. Na ní, ale ani na matraci nešetřete a určitě nejděte cestou kompromisu. V prvním roce života je nejdůležitější pro každé miminko spánek a jídlo. Tomu musí také odpovídat kvalita dětské postýlky. Ve spánku se miminko vyvíjí, roste, odpočívá, nabírá síly. A neméně důležité je také postýlku zabezpečit proti zranění dítěte, také vybrat takové povlečení a prostěradla, aby se nepřehřálo. V nabídce produktů pro vybavení postýlky opět najdete vše, co s ní souvisí. Povlečení, přikrývky, madla kolem ní, kolotoč nad ní, přehozy, spací vaky a to vše stále s tematikou "kočičky". Stačí hledat v kategorii výbavička pro miminko.

    

 

 

Potřeby pro koupání, přebalování

Ano, i takové produkty najdete v naší výbavičce pro miminko. Ručníčky s kapucí, podložky na přebalovací pultu, kapsáře a vaky na pleny. To vše by jste mohli po narození miminka postrádat a to vše vám především usnadní péči o miminko. A pokud můžeme doporučit, je velmi vhodné umístit přebalovací pult pevně na nábytek a ve výši vašeho pasu. Miminko v bezpečí, vy se nemusíte nad něj naklánět a nebudou vás bolet záda.   

Jak sami můžete vidět na ilustračních fotografiích, motiv "kočičky" je i zde , na produktech potřebných ke koupání a přebalování plně využit. Vše se spojuje do harmonického celku. A v nabídce nechybí ani kojenecké oblečení, pro pozdější věk, pro batolata, ani plyšové hračky. Naše nabídka značkové řady Noukie´s je velmi ucelená.