Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vybavení do dětského pokoje

Nemusíme vždy měnit celý nábytek do dětského pokoje, abychom svým dětem udělali radost, ale stačí malé maličkosti a design dětského pokoje bude vypadat zcela jinak. Rovněž je někdy zapotřebí rozšířit dětský pokoj o nějaké segmenty dětského pokoje, jako v případě, že se z dítěte stává školák a v původním zařízení dětského pokoje chybí například psací stůl, police na knihy, nebo je potřeba více úložného prostoru na stále přibývající věci. Některé z těchto segmentů Vám dnes představíme.            

Psací stůl pro děti

Bez psacího stolu se snad neobejde žádný školák. Mnoho rodičů sice považuje dětský psací stůl za zbytečnost a tvrdí, že dítě se může učit a psát úkoly třeba u kuchyňského stolu. Věřte, že tyto úvahy nejsou oprávněné, zvláště pokud myslíte na zdravý vývoj svého dítěte. Dětské psací stoly, dodržují doporučenou výšku stolu, kterou dítě u kuchyňského stolu nikdy nedodrží. Standardním vybavením stolu je již v dnešní době i pojezd na klávesnici a nastavitelná dětská židle k psacímu stolu. Další věcí je fakt, že dítě by od malička mělo znát své povinnosti a návyky a vědět, že u psacího stolu se píši úkoly a plní školní povinnosti a u kuchyňského stolu se schází s rodinou k nějakému dobrému jídlu.

 

      Psací stůl Fosk

 

Police a boxy, rozhodně další úložný prostor navíc

Velikost interiéru dětského pokoje mnohdy nedovoluje pořídit dětský nábytek v takovém množství, aby uspokojil požadavky na úložné prostory. Výborným řešením jsou proto různé závěsné police, které můžou dítěti sloužit, ať na ukládání knih, nebo různých hraček. Proto jsme i na našem portále nábytku Aldo, v nabídce dětského pokoje, zařadili kategorii dětské potřeby, kde najdete různé dětské doplňky, jako právě již jmenované police, noční stolky, regály, houpací křesla, odpadkové koše, či šanony na knihy. Za zmínku jistě stojí informace, že ve stejném motivu můžete koupit kolekci dětského zboží, které příjemně dokreslí design kompletního dětského pokoje.

 

     

 

Věřte, že někdy stačí malá změna v dětském pokoji, aby se dítě ve svém království cítilo dobře.