Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vkusný, levný a kvalitní nábytek do předsíně

V minulém článku jsme vám představili kolekci nábytku Infinity pro vybavení nejrůznějších interiérů. Kolekce Infinity, je jedna z nejrozsáhlejších na našem portále nábytku Aldo a je nejvíce flexibilní. Rovněž jsme si řekli, že i levný nábytek vám může sloužit řadu let a navíc může být také velmi praktický, moderní. Dnes vám s této kolekce představíme nábytek do předsíně, která je takovou vizitkou každé domácnosti, hned po vstupu do bytu.

 

Předsíňové stěny

Základem většiny předsíňových stěn je šatní skříň, zrcadlo, botník, věšák na stěnu a v některých případech jsou ještě doplněny o předsíňové segmenty. Kolekci Infinity, nabízí francouzský výrobce pod značkou Parisot, který klade důraz na maximální praktické využití designu a samozřejmě také kvalitu. Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Předsíň můžete využít nejlépe jako místnost, kde uskladníte obuv, kabáty a jiné věci, které by v dalších interiérech zbytečně zabíraly místo. Pokud máte tu možnost, je nejlépe právě předsíň využít pro umístění velké, prostorné šatní skříně. Francouzský výrobce jako autor návrhu kolekce Infinity, docílil kromě pověstné kvality praktického řešení za dostupnou cenu. Nábytek do předsíně Infinity, si můžete vybrat například v bílém odstínu, který doporučujeme pro tmavší interiéry bez sluníčka. Nebo můžeme uvést zcela opačné varianty, předsíň v odstínu kávy, nebo předsíň v odstínu dub.

      

 

Botníky

Proč si koupit botník do předsíně? Protože vám pomůže pohodlně uskladnit obuv. Nepořádek v předsíni určitě nikdo nemá rád. Ale jak vyřešit problém u rodin, které mají třeba tři děti? V nabídce jsou většinou malé botníky s výklopným mechanismem, které pro početnou rodinu určitě nestačí. Často se také objevuje problém s umístěním obuvi větších čísel. To vše můžete vyřešit elegantním botníkem z kolekce Infinity v podobě skříně, navíc ve velmi moderním designu. Nabízíme v odstínu kávy v úpravě s omyvatelným povrchem, což je důležité především pro botník. V další nabídce kolekce Infinity od francouzského výrobce najdete pro vybavení předsíně řadu samostatných dílů v odstínu světlá akácie. Další botník na fotografii je jednou z možných variant. Výrobce zvolil pro ukládání obuvi vyklápěcí systém a moderní, na výrobu nenáročný design. Tím lze také botník nabídnout za více než dostupnou cenu.

 

    

 

Pokud máte dostatečný prostor v předsíni a potřebujete další úložné prostory, máte možnost si s této kolekce Infinity vybrat ještě například tolik oblíbené komody. Komody se neliší pouze designem a odstínem, ale rovněž rozdělením úložného prostoru. Rozdělení komody na několik zásuvek, skřínek či obou variant dohromady je důležitým parametrem pro výběr. Před pořízením komody byste si měli uvědomit, jaké předměty do ní chcete ukládat. Dle tohoto parametru pak vybrat komodu se správným rozdělením úložného prostoru.