Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vkusně zařízená předsíň

Předsíň se stává dosti opomíjenou místnostní při zařizování bytu nebo již při výstavbě domu na ni projektanti často šetří. Přitom je nepostradatelnou součástí interiéru. Tato nenápadná část bytu, domu je sice malá a nenápadná, ale hraje velmi důležitou a nezastupitelnou roli. Především zachycuje teplo v obytném prostoru a zabraňuje tomu, aby se vám do interiéru dostaly nečistoty. Předsíň je první místnost, kterou spatříte při vstupu do bytu, domu, proto by neměla být zanedbána, ale zařízena prakticky a vkusně. Tato vstupní část vám napoví mnohé o majiteli.

Botník

Nepostradatelnou součástí každé předsíně je botník. Při výběru botníku zvažte kapacitu a vhodnost materiálu. Měl by být odolný vlhkosti a snadno omyvatelný. Vhodné jsou kombinace dřeva s kovem nebo samotné dřevo. Promyslete hloubku botníku, aby se do něj vešly i boty nadměrných velikostí. Standardní hloubka botníku se pohybuje okolo 40 centimetrů. Je-li prostor velmi úzký, vyberte botník s výklopným systémem. Zvolíte-li uzavřený botník se světlou barvou a lesklým profilem, opticky vám zvětší místnost. Kromě dřevěných materiálů jsou populární i plastové výklopné skříňky. Uzavřené skříňky jsou vhodné zejména pro obuv, kterou nosíte jen příležitostně. Pro obuv k běžnému nošení je z hygienických důvodů lepší prodyšný policový systém nebo skříňky s dvířky s prodyšným materiálem. Botník může sloužit také jako sedák, který ocení zejména starší lidé a děti. K přezouvání bot se doporučuje výška cca 40 centimetrů. Nábytek Aldo, nabízí vysoce kvalitní botníky od francouzských výrobců.  

 

    

 

Předsíňové stěny

Ideálním řešením úložných prostor v předsíni jsou předsíňové stěny, které efektivně využívají každý centimetr a navíc působí elegantně.  Na nábytku Aldo, vás čeká bohatá nabídka předsíňových stěn v nejrůznějších provedeních. Pokud preferujete jednoduchost, postačí vám stěna s háčky, botník a police na odložení drobných předmětů (klíčů, klobouků, čepic). Předsíňové stěny nabízí nábytek Aldo v několika variantách. Základem většiny předsíňových stěn je šatní skříň, zrcadlo, botník, věšák na stěnu a v některých případech ještě doplňující předsíňové segmenty. Předsíně jsou vyrobeny z lamina, nebo z masivu, různých rozměrů a barev a samozřejmě v různých cenových relacích.

 

    

Praktické doplňky

Aby předsíň nepůsobila pouze dojmem vstupního prostoru, je dobré ji doladit určitými doplňky. Velmi praktickým doplňkem je zrcadlo, které zkontroluje váš vzhled před odchodem z domu. V úzkých chodbách jsou vhodná zabudovaná zrcadla do vestavěných skříní nebo předsíňových stěn. Nábytek Aldo, Vám nabízí také širokou nabídku věšáků rozmanitých materiálů a tvarů. Praktické jsou také stojany na deštníky, nebo jako dobří pomocníci se také jeví háčky nebo skříňky na klíče, které budou díky nim stále na jednom místě. Věšáky na našem e-shopu, představujeme různých designů a vyrobené z odlišných materiálů. Například: věšáky z masivu, kovu, lamina a ratanu.

Nábytek do předsíně z nabídky Aldo, vyřeší obvyklé trable s první místností vašeho bytu. Skládají se z klasického kvarteta šatní skříň, komoda, zrcadlo a botník. S čím Vám pomůžeme? Pohodlně uskladnit obuv pro čtyřčlennou rodinu, vyhradit na věšáku místo pro hosty, přehledně uložit klíče, abyste je už nikdy nezapomněli doma. To vše může být hračka již za pár dní. Vytvořte si z předsíně oázu, kde vládne řád a příjemný design.