0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Vitrína v retro stylu Colima J62.250

Výrobce: Gaut
Kód: GA00101-2016
13 765 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 183 cm
Šířka: 117 cm
Hloubka: 45 cm
Materiál: mdf deska, lamino
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: imitace dřeva teak, betonu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Prostorná vitrína v retro stylu, originální řešení interiéru

Pokud zařizujete právě obývací pokoj, nebo jídelnu, pak vitrína může přijít vhod. Nábytek v retro stylu nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu s certifikáty a kromě vitríny najdete v kolekci celou řadu dalších, samostatných dílů nábytku. Vitrína jak jsme již uvedli je kvalitní, ale rovněž velmi praktická. Díky jejím rozměrům je úložný prostor opravdu až překvapivě velký a tak bude vitrína právoplatným a užitečným prvkem v interiéru.  Francouzský výrobce velmi netradičně zvolil také povrchovou úpravu, imitace dřeva teak v kombinaci s imitací betonu. Kvalitní, moderní a praktické řešení jídelny, nebo obývacího pokoje.

 

Francouzský výrobce značkového nábytku klade největší důraz na kvalitu. Hrany jsou zakončeny systémem abs. Korpus vitríny z mdf desky, čela šuplíků z laminátové desky. Kvalitní povrchová úprava odolná vůči mechanickému poškození, kvalitní mechanické pojezdy šuplíků. Dodání vitríny v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnostGautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.
ro umístění vitríny se fantazii meze nekladou.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Vitrína Travis 0197ARGE

Vitrína Travis 0197ARGE

Dostupnost:
2 - 3 týdny
6 451 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.