Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Vitrína Travis

Výrobce: PRS
Kód: PRS00287-2014
6 908 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Barva: světlý dub-šedá
Výška (cm): 157 cm
Šířka (cm): 120,7 cm
Hloubka (cm): 39,8 cm
Hmotnost: 72 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Vitrína Travis, nadčasovost dostupná všem

Kolekce Travis od francouzského výrobce, to je široký výběr nábytku jako samostatných dílů, vhodných pro vybavení obývacího pokoje i jídelny. S ohledem na nadčasový design v jednoduchých, ale funkčních liniích, je cena více než dostupná. Velmi moderní je také odstín světlého dubu s náznakem šedé. Vitrína i přes moderní design zachovává mohutnost.

 

Kolekce Travis je další z mnoha z nabídky designu francouzského výrobce, který i zde klade velký důraz na kvalitu a zpracování do sebemenšího detailu. Pro výrobu zvolil klasický laminát s tloušťkou desek od 18 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

 

Když úložné prostory chybí, vitrína je řešením

Vitrína, i kdy teprve nedávno v moderním designu začaly být registrovány, jsou opravdu praktickým dílem. Oproti komodě vitrína nabízí také otevřený prostor, který má ve většině případů police. Kromě úložné prostoru tak získáte místo, ve kterém můžete vystavit na odiv vaše oblíbené dekorace. Vitrína Travis je ještě doplněna v dolní části praktickými šuplíky.

 

Jak jsme již zmínili, kolekce nabízí nábytek do obývacího pokoje i jídelny. A v obou těchto interiérech, ostatně jak dokládají také ilustrační fotografie, vitrína najde lehce uplatnění.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.