Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Vitrína Travis 0197ARGE

Výrobce: PRS
Kód: PRS00287-2014
6 451 Kč
Dostupnost:
2 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 157 cm
Šířka: 120,7 cm
Hloubka: 39,8 cm
Hmotnost: 72 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: světlý dub-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Vitrína Travis, nadčasovost dostupná všem

Kolekce Travis od francouzského výrobce, to je široký výběr nábytku jako samostatných dílů, vhodných pro vybavení obývacího pokoje i jídelny. S ohledem na nadčasový design v jednoduchých, ale funkčních liniích, je cena více než dostupná. Velmi moderní je také odstín světlého dubu s náznakem šedé. Vitrína i přes moderní design zachovává mohutnost.

 

Kolekce Travis je další z mnoha z nabídky designu francouzského výrobce, který i zde klade velký důraz na kvalitu a zpracování do sebemenšího detailu. Pro výrobu zvolil klasický laminát s tloušťkou desek od 18 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

 

Když úložné prostory chybí, vitrína je řešením

Vitrína, i kdy teprve nedávno v moderním designu začaly být registrovány, jsou opravdu praktickým dílem. Oproti komodě vitrína nabízí také otevřený prostor, který má ve většině případů police. Kromě úložné prostoru tak získáte místo, ve kterém můžete vystavit na odiv vaše oblíbené dekorace. Vitrína Travis je ještě doplněna v dolní části praktickými šuplíky.

 

Jak jsme již zmínili, kolekce nabízí nábytek do obývacího pokoje i jídelny. A v obou těchto interiérech, ostatně jak dokládají také ilustrační fotografie, vitrína najde lehce uplatnění.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Vitrína Lana 0186ARGE

Vitrína Lana 0186ARGE

Dostupnost:
2 týdny
4 553 Kč
Moderní vitrína Ceram 0307BAHU

Moderní vitrína Ceram 0307BAHU

Dostupnost:
2 týdny
4 948 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.