Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Vitrína skleněná rohová VIT 10

Výrobce: MW
Kód: VIT10
13 213 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Hloubka (cm): 60 cm
Šířka (cm): 60 cm
Výška (cm): 195 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva dřeva: Světle hnědý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dřevěná rustikální vitrína VIT 10

Představujeme vám jedno z mála řešení vitríny jako rohové varianty. Provedení, které může příjemně vyplnit prázdné kouty v místnosti a interiér tak oživit. Rustikální nábytek má svou charakteristickou atmosféru, která je dána jednak samotným designem, ale také materiálem.

Výrobce klade důraz na kvalitu, která u tohoto typu nábytku nejvíce souvisí s materiálem dřeva borovice. Výrobce použil dřevo řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku, či jeho prasklinám vlivem prostředí. Především pak změnám teplot a vlhkosti ovzduší. Dodání v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

Rohová vitrína rustikální na zakázku

Zvláštní patina a stylové úchytky krásně spojují to, čemu můžeme říkat rustikální design. Úchytky jsou opravdu originální a velice propracované. Vitrína spadá do jediné kategorie nábytku, který u nás můžete pořídit na zakázku. Výroba dle vámi zadaných rozměrů se navýší o pouhých 20 % od základní ceny. O kolik truhlu rozměrově zvětšíte je pak zcela nepodstatné. Ale rozměry nejsou jediné, které si můžete zvolit dle vlastních potřeb. Na výběr je rovněž povrchová úprava rustikálního nábytku.

Truhla patří do kategorie kvalitního nábytku, kdy je stále využívaná ruční práce. Za zmínku také stojí kování truhly, které lze považovat za stylové a celému kusu nábytku dodávají rustikální efekt v originální podobě. Vyberte si z několika dostupných odstínů. Pouze v případě úpravy patinou je navýšení ceny o 10 %, jelikož patina je náročnější na úpravu.- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavuKvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvality použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.