Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vitrína Naxis 429427

Výrobce: DME - F
Kód: DME013-0145
Moderní prosklená vitrína z kolekce nábyteku Naxis, určeném pro zařízení interiéru jídelny. Francouzský výrobce. Odstín bílá-dub.
nedostupné
6 322 Kč

Parametry produktu

Barva: dub-bílý vysoký lesk
Výška (cm): 179,3 cm
Šířka (cm): 83 cm
Hloubka (cm): 41,3 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Vitrína Naxis 429427

Nabídka vitrín do jídelny je velmi široká. Vitríny, které na našich stránkách najdete, mají mnoho společného. Všechny jsou jedním z dílů vždy dané kolekce a pocházejí z dílny francouzského výrobce. Materiálem jak pro vitrínu, tak další samostatné díly kolekce Naxis, je mdf deska. Zařiďte si jídelnu stylově.

Vitrína, i když je z kolekce nábytku pro vybavení interiéru jídelny, bude vhodná také pro interiér obývacího pokoje. Kolekce totiž francouzský výrobce navrhuje designově tak, aby interiér jídelny a obývacího pokoje mohl být sloučen a harmonicky mezi sebou tyto interiéry navazovaly. Trend posledních let, kdy na samostatný, či spojený interiér s obývacím pokojem je kladen velký důraz.

Vitrína nabízí také příjemné odstíny, dub s viditelnou strukturou dřeva a bílá. Materiál lamino- není nikterak náročné na údržbu. Na našich fotografiích představujeme další díly kolekce.

Moderní vitríny

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu