0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vitrína Mathis 0192ARGE

Výrobce: PRS
Kód: PRS00265-2014
15 602 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 158 cm
Šířka: 107 cm
Hloubka: 48 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: melamine dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní vitrína Mathis do každého interiéru

Kolekce Mathis francouzského výrobce je jedním slovem nadčasová. Mohutný design v jednoduchých liniích imituje k nerozeznání dřevo dub. Kolekce Mathis nabízí řadu samostatných dílů pro vybavení jídelny, či obývacího pokoje. Vitrínu lze využít v obou jmenovaných, ale díku danému stylu a originalitě se nabízí možnost jejího umístění v podstatě kamkoliv.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a samotný design, což se také bohužel odráží v ceně. Ale kolekce patří opravdu k těm, které vydrží na věky. Laminátová deska s masivními prvky kvalitě jen dodává. Odstín dub melamine je k nerozeznání od pravého masivu.

 

 

Každý interiér potřebuje úložné prostory

Snad v každé místnosti, jídelnu a obývací pokoj nevynímaje, potřebujeme určité předměty schovat. V každé místnosti zkrátka potřebujeme nějakou tu skříňku, nebo rovnou skříň, komodu, či jako v tomto případě zvolíme vitrínu. Ideální řešení, pokud chceme vystavit nějaké dekorace. A ještě ideálnější, když je prostor rozdělený na dvě části, otevřený prosklený a zavřený s dvířky.

 

Kolekce Mathis je dražší. Je zde kladen enormní důraz na kvalitu a originální, na výrobu složitější design, což se samozřejmě odráží v ceně. Pokud jste ale milovníky kvalitního designu na několik desítek let, kolekce vás jistě osloví a sami z fotografií poznáte kvalitu.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Komoda Mathis 0192ENFI

Komoda Mathis 0192ENFI

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
13 485 Kč
Konferenční stolek Mathis 0192TABA

Konferenční stolek Mathis 0192TABA

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
4 354 Kč
Nábytek do obývacího pokoje Mathis 0192

Nábytek do obývacího pokoje Mathis 0192

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 15 602 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.