Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Vitrína Malia 427640

Výrobce: DME - F
Kód: DME0099-2015
7 972 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílá mat a lesk
Výška (cm): 147 cm
Šířka (cm): 123 cm
Hloubka (cm): 41,6 cm
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní vitrína, nebo komoda

Díl nábytku, který představujeme z kolekce Malia od francouzského výrobce je v podstatě něco mezi komodou a vitrínou. Vitrína proto, že je zde otevřený, prosklený prostor pro vystavení třeba dekorací a komoda proto, že převážná část je řešena zavřenými skříňkami. Ať už vidíte v nábytku komodu, nebo vitrínu, rozhodně patří k velmi elegantním prvkům, který může zcela změnit ráz obývacího pokoje, nebo jídelny. Nábytek je rozdělen na čtyři části, jedna jak jsme již zmínili prosklená, další zavřené plné skříňky nabízí po jedné polici. Líbí se nám i rozměry, které tvoří skoro čtverec. K tomuto dílu nábytku můžete v identickém designu pořídit i komodu v klasickém slova smyslu, stejně jako vitrínu. A nadčasová je i povrchová úprava, spojení bílého lesku a bílého matu. Bílý nábytek je všeobecně velmi oblíbený do moderních interiérů.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s tloušťkou 15 a 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.