Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Vitrína Gossip 0151BAHU

Výrobce: PRS
Kód: PRS00201-2017
7 957 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: dub brooklyn-šedá
Výška (cm): 137 cm
Šířka (cm): 110 cm
Hloubka (cm): 50 cm
Hmotnost: 74 kg
Počet balíků: 4 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Vitrína překvapí velikostí úložného prostoru

Francouzský výrobce představuje v kolekci Gossip celou řadu samostatných dílů pro vybavení nejen jídelny, ale i obývacího pokoje. A do obou zmíněných interiérů se vitrína báječně hodí. Vitrínu lze využít na knihy, dekorace, nebo v jídelně naopak třeba na jídelní servis. Využití je zcela na vás, v každém případě velikost úložného prostoru i když to tak možná na první pohled nevypadá, vás překvapí. Vitrína s prosklenými dvířky je ozdobou každého interiéru, je velmi mohutná a tak ostatních dílů nábytku už nemusí být tolik. prostor vitrína zaplní. A právě díky jejím rozměrům a to platí i pro ostatní díly této kolekce, doporučujeme spíše pro umístění do větších interiérů. V kolekci Gossip představuje ještě francouzský výrobce vitrínu v identickém designu, ale tmavším provedení. Světlejší varianta, příjemná imitace světlého dřeva dub je vhodnější do tmavších interiéru. Příjemně tak rozjasníte daný interiér. Spojení odstínů imitace dřeva dub a přírodního kamene je na pohled kontrastní, ale v důsledku velmi harmonické. Materiálem pro výrobu vitrína se stala laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Pověstná francouzská kvalitní výroba je dalším faktorem pro pořízení vitríny, stejně tak tloušťka  materiálu.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Vitrína Feel

Vitrína Feel

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
3 824 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.