0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vitrína Gossip 0151BAHU

Výrobce: PRS
Kód: PRS00201-2017
7 957 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 137 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 74 kg
Počet balíků: 4 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub brooklyn-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Vitrína překvapí velikostí úložného prostoru

Francouzský výrobce představuje v kolekci Gossip celou řadu samostatných dílů pro vybavení nejen jídelny, ale i obývacího pokoje. A do obou zmíněných interiérů se vitrína báječně hodí. Vitrínu lze využít na knihy, dekorace, nebo v jídelně naopak třeba na jídelní servis. Využití je zcela na vás, v každém případě velikost úložného prostoru i když to tak možná na první pohled nevypadá, vás překvapí. Vitrína s prosklenými dvířky je ozdobou každého interiéru, je velmi mohutná a tak ostatních dílů nábytku už nemusí být tolik. prostor vitrína zaplní. A právě díky jejím rozměrům a to platí i pro ostatní díly této kolekce, doporučujeme spíše pro umístění do větších interiérů. V kolekci Gossip představuje ještě francouzský výrobce vitrínu v identickém designu, ale tmavším provedení. Světlejší varianta, příjemná imitace světlého dřeva dub je vhodnější do tmavších interiéru. Příjemně tak rozjasníte daný interiér. Spojení odstínů imitace dřeva dub a přírodního kamene je na pohled kontrastní, ale v důsledku velmi harmonické. Materiálem pro výrobu vitrína se stala laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Pověstná francouzská kvalitní výroba je dalším faktorem pro pořízení vitríny, stejně tak tloušťka  materiálu.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Vitrína Feel 0328BAHU

Vitrína Feel 0328BAHU

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
3 824 Kč
Vitrína Gossip 0150BAHU

Vitrína Gossip 0150BAHU

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 957 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.