Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Vitrína Elise

Výrobce: PRS
Kód: PRS00302
17 243 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: transparent bílá
Hloubka (cm): 51 cm
Šířka (cm): 182 cm
Výška (cm): 198 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: 0187LIVI

Rustikální vitrína Elise je originálním dílem

Rustikální nábytek patří v posledních letech ke stále více vyhledávaným, stejně jako materiál, který imituje nějaký druh dřeva. Představujeme vitrínu z kolekce Elise od francouzského výrobce ve velmi kvalitním provedení. Za zmínku stojí úchytky, velmi stylové, s mosaznou povrchovou úpravou. Dalším atributem vitríny je celkový, velmi elegantní design opravdu ve francouzském stylu.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a precizní zpracování. Materiál mdf desky je doplněn laminátem a tím také výrobce může nabídnout daleko nižší cenu, než u nábytku z masivu. Rovněž mechanická odolnost je větší a v neposlední řadě snadnější údržba. Vitrína nabízí díky jejím rozměrům velké úložné a odkládací prostory a její umístění doporučujeme spíše do velkých místností.

 

Vybavujeme interiér rustikálním nábytkem

Pokud vás design vitríny oslovil, rádi bychom vám představili další dostupné díly této netradiční kolekce. Zejména pak jídelní stůl se skleněnou jídelní plochou, což je nejen praktické, ale i velmi hezké. Jídelní stůl lze také jako jeden z mála v kategorii rustikálního designu rozložit. Z čeho dál můžete vybírat uvádíme v krátkém přehledu.

 

- jídelní stůl Elise
- výběr komod Elise
- jídelna Elise
- obývací pokoj Elise

 

Něco málo také k odstínu, který výrobce zvolil pro tuto kolekci. Transparentní bílá není čistě sněhově bílý odstín, ale transparentní. Znamená to tedy, že je viditelná struktura dřeva borovice, samozřejmě jeho imitace. A to dodává jednotlivým dílům nábytku zvláštní patinu. Doprava zdarma po celé republice.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.