0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vitrína Elise small

Výrobce: PRS
Kód: PRS00304
9 050 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Hloubka: 42 cm
Šířka: 110 cm
Výška: 162 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Kód: 0187ARGE

Vitrína Elise small

Kvalitní rustikální nábytek patří k velmi vyhledávaným na našich stránkách. Kvalitní nábytek je také vitrína z kolekce Elise od francouzského výrobce. Netypické pro rustikální nábytek, oproti tomu co jsme doposud představovali, je u francouzského výrobce větší elegance a propracovanost. Tu můžete vidět například u detailů úchytek, či netradiční umístění skleněných polic.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zpracování jeho kolekcí vždy do sebemenších detailů. Jako materiál pro výrobu vitríny použil laminát a mdf desku s tloušťkou od 18 do 25 mm. Odstín transparentní bílé zachovává viditelnou strukturu imitace dřeva borovice. Dodání vitríny v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Rustikální nábytek do moderních interiérů

Kolekce Elise patří z kategorie rustikálního nábytku k nejprodávanějším, právě pro její typickou francouzskou eleganci. Vitrína je určena pro vystavení jídelního servisu a předmětů potřebných ke stolování tak, aby v interiéru jídelny byly při ruce. Vitrínu však využijete také v obývacím pokoji, jak můžete posoudit na jednom z našich návrhů možného sestavení. Velmi zajímavě zvolil francouzský výrobce také barvu, transparent bílá, aby zachoval viditelnou strukturu dřeva. Na fotografiích uvádíme, jak kolekce Elise velmi příjemně působí v interiéru.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Jídelní stůl Elise

Jídelní stůl Elise

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 8 253 Kč
Komoda Elise I

Komoda Elise I

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
9 562 Kč
Komoda Elise II

Komoda Elise II

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
6 374 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.