0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Vitrína Chris 0184ARGE

Výrobce: PRS
Kód: PRS00432-2014
7 420 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 153,2 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 43 cm
Hmotnost: 67 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: lamino – mdf deska
Povrchová úprava: 3D dekor
Způsob dodání : v demontu
Barva: Světlý dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Prostorná vitrína Chris je řešením v obýváku i jídelně

Kolekce Chris je nabídkou nábytku na interiér jídelny a obývacího pokoje zaměřena. K vitríně lze ve stejném designu pořídit jídelní stůl, ale také konferenční stolek, samozřejmě i další typy nábytku. Co je však na kolekci Chris nejpříjemnější, je bezesporu velmi vysoká kvalita. Nábytek s dvířky, tedy i vitrína, nabízí systém "soft" pro pozvolné zavírání. Nábytek z této kolekce mohou ocenit rodiče s malými dětmi. Povrchová úprava ve 3D dekoru to je věrná imitace dřeva dub nejen na pohled, ale i na dotek, kdy reliéf cítíte. Výrobce nepoužil žádné papírové fólie, ale dýhu ze dřeva, což ke kvalitě velmi přispělo.

 

Ke kvalitě, která je u francouzského výrobce již známá, přispěla také volba materiálu a detailní, velmi precizní zpracování. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Vitrína jako řešení nedostatku úložného prostoru

Vitrína je velmi prostorná. Líbí se nám také její rozdělení na dvě části, otevřené úložné prostory s policemi třeba na dekorace a zavřené úložné prostory na předměty, které nechcete vystavovat. Efektní je také dělení vitríny formou prostředního pásu, který imituje přírodní kámen. Bohužel to vše, společně se systémem soft navyšuje cenu. Ale kvalita vitríny vás těšit několik desetiletí, bez sebemenší újmy na jejím původním vzhledu. Dlouhá životnost a stálost odstínu a materiálu, to je počáteční investice, která se brzy vrátí.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Vitrína Travis 0197ARGE

Vitrína Travis 0197ARGE

Dostupnost:
2 - 3 týdny
6 451 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.