Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vitrína Basalte large oak

Výrobce: Gaut
Kód: GA0093-2022
  • věrohodná imitace dřeva dub téměř k nerozeznání
  • originální název odstínu "light viking oak"
  • ABS hrany pro zakončení vitríny i úchytů
  • kvalitní materiál mdf desky, doplněno laminátem
  • francouzský výrobce nábytku s certifikací
nedostupné
36 009 Kč

Parametry produktu

Výška: 200 cm
Šířka: 147 cm
Hloubka: 45 cm
Barva: dub brushed
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Vitrína k nerozeznání od dubového dřeva, masivní nábytek do jídelny i dalších místností

Kolekce značkového nábytku Basalte od francouzského výrobce je v té nejvyšší možné kvalitě na exkluzivně vám ji představujeme na našich stránkách. Nábytek s certifikací z kvalitních materiálů a detailně propracovanými prvky. Imitace dřeva dub je velmi věrohodná, téměř k nerozeznání od reálného dřeva. Pořízením vitríny získáte opravdu velký "kus" nábytku. Kolekce nábytku od francouzského výrobce jejíž díly jsou určeny k vybavení jídelny i obývacího pokoje, ale lze také samostatně daný díl nábytku umístit do stávajícího interiéru. Nábytek je tak elegantní, že mu bude slušet všude. A zda vitrínu zařadíme do kategorie selského nábytku, nebo "country" nábytku či dokonce do kategorie rustikálního nábytku, je méně důležité, milovníky designu ví, kde tato nádherná vitrína bude mít své opodstatněné místo. A ať už se přikláníte ke kterémukoliv názvu, který je vám jako charakteristika bližší, s určitostí můžeme říci, že bude vždy trendy, nábytek nepodléhající již několik desetiletí módním trendům. Nábytek, který má svůj osobitý styl, nábytek, který nejvíce osloví milovníky tradic.

V kolekci, kterou vám nyní nabízíme, najdete kromě této vitríny ještě vitrínu rozměrově menší, ale také další díly nábytku pro vybavení jídelny, nebo obývacího pokoje. Ale pokud nemáte v plánu zařizovat kompletní, celý interiér, i jeden "kus" nábytku z této kolekce bude designovým, velmi originálním prvkem ve vašem stávajícím interiéru. Milovníky designu potěší také kvalita, materiál mdf desky ve velmi věrohodné imitaci dřeva dubsamozřejmostí jsou ABS hrany a v neposlední řadě pomalé dovírání šuplíků "soft closing system". To vše nabízí francouzský výrobce prostřednictvím této osobité, velmi elegantní kolekce.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu