Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Vitrína Absoluto 22500060

Výrobce: IL
Kód: IL017-2014
7 599 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: dub žíhaný
Výška (cm): 190 cm
Šířka (cm): 83 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 60 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Vitrína Absoluto nabízí praktické řešení úložného prostoru

Návrh, který přináší německý výrobce je velmi praktický a při správné volbě dekorací do polic vytvoříte originální díl nábytku v interiéru. Vitrína vlastně vznikla spojením "jakoby" skříně a regálu do jednoho kusu nábytku. Zakrytá část je rozdělena šuplíkem na dvě části a otevřený díl v podobě regálů nabízí skleněné police.

Cílem německého výrobce při návrhu kolekce Absoluto bylo navrhnout jednoduchý, účelný a cenově dostupný nábytek. Jako materiál zvolil laminátovou desku, která může nabídnout nízkou cenu a kvality docílil svou precizností výroby. Výsledkem jsou díly nábytku dostupné všem.

 

Kolekce Absoluto v odstínu dub

Má řadu výhod, kterých lze velmi prakticky využít v malých, ale i velkých interiérech. Některé z dílů jsou dražší, některé levnější a tak si můžete vybrat dle svých finančních možností. Modulové systémy, kde patří i kolekce Absoluto, splní potřeby i náročným klientům, právě velkým a nápaditým výběrem z nabídky samostatných dílů. Co vše lze pořídit a jak interiér může vypadat uvádíme i na fotografiích. Na těch také díky detailům můžete i lépe posoudit kvalitu vitríny.- komody Absoluto
- jídelní stůl
- konferenční stolek
- bytové doplňky

 

Základní parametry a dodání vitríny

Vitrína s výškou 190 cm při šířce 83 cm a hloubce 40 cm nabízí také velké úložné prostory. Povrchová úprava světlý dub (v imitaci). Díky laminátové desce snadná na údržbu. Dodání v dílech, doprava zdarma po celé republice.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.