Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Víte co znamená Aldo?

Naše společnost nese název Nábytek Aldo s.r.o. Za léta působením na českém a slovenském trhu se z naší značky Aldo stal populární pojem mezi vámi zákazníky a bohužel jak už tomu tak bývá, často zneužívaný. Stále více e-shopů nazývá své produkty (nábytek) naším označením Aldo. Stoly Aldo, pohovky Aldo, obývací pokoje Aldo....můžeme snad jmenovat všechny typy nábytku. Bohužel naše společnost nábytek s označením Aldo nenabízí, takový nábytek neexistuje. Aldo jsme my a naše společnost a v dnešním článku bychom vám všem rádi vysvětlili, co označení Aldo znamená. Naše společnost Nábytek Aldo provozuje dva internetové portály a to www.nabytek-aldo.cz a www.nabytok-aldo.sk. Opravdu náš nábytek nenajdete nikde jinde a už vůbec neexistují a nepatří pod nás nábytek s pojmenováním ALDO. Co je tedy Aldo?

 

Aldo, Aldo nábytek - název naší společnosti a tento název je chráněn (značka průmyslového vlastnictví, kdy nikdo jiný nesmí tento název zneužívat)
Aldo - záruka kvality a bezkonkurenční ceny a služeb, které po několik let nabízíme
Aldo - nábytek z Francie, Německa, Španělska, Belgie a Dánska
Aldo - originální design kolekcí nábytku v exkluzivním zastoupení, co najdete u nás, nikde jinde není

 

                                              

 

 

V současné době nacházíme bohužel nábytek s označením Aldo, pod který bychom se v naší nabídce nepodepsali, ani do naší nabídky takový design a kvalitu nezařadili. A samozřejmě na e-shopech, které nejsou naše a s naší společností nemají nic společného, pouze pro prodej nábytku využívají naší značky. Prosíme všechny naše zákazníky, aby si před nákupem jakéhokoliv nábytku ověřili, zda jsou opravdu na našem portále a aby jste měli na paměti, že neexistují druhy nábytku pod názvem Aldo. Moc nás tato situace zneužití naší značky mrzí a doufáme, že ani vy jste se nestali obětí cílené klamné reklamy.

A teď něco veselejšího. Co jsme pro vás připravili již na měsíc březen? Samozřejmě nejen akční nabídku, která je právě pro měsíc březen velmi zajímavá, ale také řadu nových kolekcí. Nový nábytek na našich stránkách přidáváme každý den a nabídku kolekcí 2014 můžete sledovat v kategorii novinky o nábytku.

 

                                         

 

 

 

A víte proč nakupovat právě u nás?

Ptáte se sami sebe, proč zvolit právě Nábytek ALDO s.r.o.? Chcete abyste s nákupem byli spokojeni? Něco málo z našich služeb, které vám nabízíme vás možná potěší. Nábytek nestačí jen prodat, o zákazníka je třeba se starat! Aby jsme byli ještě blíže vám, našim zákazníkůmmůžete vždy jednou měsíčně s moderátory Kristínou Kloubkovou, Pavlem Svobodou a naší kolegyní Lucií, ráno u příjemné snídaně s námi probrat také nové trendy ve světě designu. Posledně jsme si povídali o španělském nábytku a v měsíci říjnu, přesně 27 října, nás ještě čeká elegantní francouzský nábytek. A o čem si budeme povídat do konce roku se nechte překvapit, témat a užitečných rad máme v rukávu ještě spousty. A také na konci roku malé překvapení. Takže se na vás společně s moderátory televize Nova těšíme.

 

 

Milí zákazníci, doufáme, že i v letošním roce se nám podaří pro vás najít zajímavé designy, kolekce nábytku, které jsou prostě "jiné". Design nás baví a vždy se snažíme společně s designem přinášet také dostupnou cenu pro většinu z vás.