Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Věž z látky k postelím Aeroplane 36-4952-AP-000

Výrobce: HoppeK-S
Kód: HPK00127-2015
V nabídce dětských postelí z masivu najdete pro nejmenší děti k řadě postelím možnost pořízení klouzačky i věže. Dánský výrobce.
nedostupné
2 381 Kč

Parametry produktu

Průměr: 45 cm
Výška: 185 cm
Materiál: látka
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: modrá
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dekorace a doplňky do dětského pokoje pro kluka, věž z látky k posteli

V nabídce dětských postelí z masivu pro kluka dánského výrobce se nám především líbí flexibilita, s kterou můžete vaši zvolené posteli dát zcela jinou podobu. Dekorace a nejrůznější doplňky i do dětského pokoje kluka patří a látková věž pak určitě osloví nejmenší děti. Samozřejmě, že dekorace k posteli v podobě věže není v kolekci Aeroplane jediná. Můžete si vybrat také polštáře, baldachýny, klouzačku k posteli, dětská křesla či jiné dekorace a to vše se stejnou tematikou letiště a letadel.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu