0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Věž k dětským postelím z masivu Flower Power 36-4308-PI-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00175-2015
2 381 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Průměr: 45 cm
Výška: 185 cm
Materiál: látka
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: dle fotografie
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Věž z látky, efektní doplnění dětských postelí z masivu pro holky

V nabídce dětských postelí z masivu dánského výrobce se nám především líbí flexibilita, s kterou můžete vaši zvolené posteli dát zcela jinou podobu. Dekorace a nejrůznější doplňky do dětského pokoje patří a látková věž pak určitě osloví nejmenší děti. Samozřejmě, že dekorace k posteli v podobě věže není v kolekci Flower Power jediná. Můžete si vybrat také polštáře, baldachýny, klouzačku k posteli, dětská křesla či jiné dekorace a to vše se stejnou tematikou rozkvetlé louky. Nabídka dekorací a doplňků je tak velmi vhodná pro zařízení interiéru dětského pokoje holky.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.