Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Velký návrat toaletních stolků

Pořízení toaletního stolku je praktické a interiér kde toaletní stolek umístíte také povýšíte na zcela jinou úroveň. Vesměs jsou toaletní stolky velmi elegantní a jak jinak, jejich největší nabídku představuje francouzský výrobce. Všichni víme, že Francie je již po staletí známá svou elegancí a šarmem, které tak často vidíme právě u francouzských žen. Kdo jiný tedy může představit nejhezčí nabídku toaletních stolků, než právě francouzský výrobce. Toaletní stolky si můžete vybrat z mnoha designů i odstínů. Jsou toaletní stolky velmi moderní, ale také stylové s rustikálními či provensálskými prvky. Toaletní stolek najde své místo nejčastěji v ložnici a novinkou jsou rovněž designy pro umístění do dětského pokoje. Dnes si několik toaletních stolků představíme.

 

 

Toaletní stolek do ložnice

Začněme nabídkou a designy toaletních stolků pro dospělé ženy, které jsou svým designem vhodné pro umístění do ložnice. každý z nabízených toaletních stolků je sestaven z několika částí. Velké zrcadlo, odkládací plocha a pod ní úložný prostor. Největší rozdíl je pak ve velikosti úložných prostorů. Jsou toaletní stolky, které disponují až šesti osmi šuplíky a ty nejvíce praktické mají šuplíky, které se otáčí kolem své osy. V mnoha případech je každý šuplík ještě ve vnitřním prostoru rozdělen na čtyři části, jelikož čím více je úložný prostor členitý, tím lépe.

 

   

 

Řada toaletních stolků také disponuje kolem zrcadla led osvětlením. Na ilustračních fotografiích představujeme toaletní stolky v moderním designu, které jsou vhodné pro umístění do ložnice i dívčího studentského pokoje. Můžeme říci, že šuplíky, které lze vysunout tím, že rotují kolem své osy, patří u toaletní stolku k těm nejvíce praktickým. Přístup ke kosmetice je snadný a díky dělení šuplíku také praktický. Oblíbené jsou i toaletní stolky jak naznačuje první fotografie s umístěním do rohu. Ale pokud nemáte místo, existuje možnost alespoň pořízení malého kontejneru na kolečkách, který se určitě vměstná všude. Musíme říci, že tak jak je oblíbený moderní design, nezaostává ani rustikální styl. 

 

                                                   

 

U rustikálního designu vzniká prostor na toaletní stolek nejčastěji spojením komody se zrcadlem. Toaletní stolky v rustikálním designu jsou nádherné, ale bohužel cenově náročnější pro komplikovanější způsob výroby. Ale výsledný efekt rozhodně stojí za to. Toaletní stolek je pak ozdobou každé ložnice a pánové věřte, že vaše žena bude spokojená a vždy krásná. K většině toaletních stolků lze pořídit i ostatní vybavení do ložnice, jelikož toaletní stolky jsou vždy součástí nějaké kolekce.

 

 

Toaletní stolek do dětského pokoje

Fenoménem dnešní doby je nabídka toaletních stolků do dětského pokoje. Kosmetika a líčidla, musíme říci bohužel, ale takové je doba, provázejí dívky již od základní školy. A tak se není čemu divit, že výrobci dětského nábytku přicházejí s nabídkou toaletních stolků také pro umístění do dětského pokoje, nebo studentského pokoje. 

 

   

 

 

Na fotografiích uvádíme jedny z nejvíce oblíbených řešení pro toaletní stolek do dětského pokoje. První fotografie je toaletní stolek vhodný i pro dospívající dívku, druhá fotografie nabízí toaletní stolky ještě pro školačku, design je více dětský a nechybí nejoblíbenější odstín malých slečen růžový. Obligátní spojení komody a zrcadla, které je v dětském pokoji velmi praktické, jelikož toaletní stolek disponuje velkým úložným prostorem. A první šuplík v horní části je ve většině případů rozdělen na několik malých prostorů, aby byl využitý jako toaletní stolek. Nabídka je opravdu velmi originální a tak jestli máte doma malou parádnici, radost ji rozhodně udělá některý z naší nabídky toaletních stolků. 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.