Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Variabilní patrové postele

Častým dotazem vás zákazníku je, zdali ta či ona patrová postel lze sestavit obráceně, než je na fotografii. Přesněji řečeno, zda lze třeba schůdky místo na levou, umístit na pravou stranu postele. V naší nabídce je výběr patrových postelí v podstatě rozdělen do dvou kategorií. Klasické patrové postele, které jsou vyrobeny z lamina či mdf desky a patrové postele z masivu, které jsou vyrobeny ze dřeva borovice. U patrových postelí z masivu bohužel není možné sestavení nijak měnit, schůdky musí být vždy umístěny tak, jak ukazuje ilustrační fotografie. Patrové postele z masivu však nabízí variabilní sestavení a o jejich možnostech si dnes budeme povídat.

Patrová postel do všech interiérů

Možnost umístění schůdků na levou, nebo pravou stranu je velmi výhodné. Patrová postel se pak hodí do každého dětského pokoje, aniž by jsme museli složitě zvažovat, jak díly nábytku ustavit. Ale možnost volby umístění schůdků to není vše, co tyto postele, respektive výrobce nabízí. Pokud v nabídce najdete rohovou patrovou postel, tedy když lůžka nejsou přesně pod sebou, i umístění rohového provedení si lze vybrat. Vše je variabilní.  Všechny patrové postele z masivu přináší na naše stránky belgický výrobce, který navíc klade velký důraz na kvalitu zpracování a samotného materiálu dřeva borovice.

 

Patrová postel Mezzanine   Patrová postel Pino grey

 

Nabídka designů patrových postelí je opravdu různorodá. Nejen že si lze vybrat ze tří dostupných odstínů jako je transparentní bílá, šedá a přírodní barva dřeva, ale můžete například zvolit i typ šuplíků. Ke každé patrové posteli si můžete vybrat mezi sadou dvou šuplíků, které slouží jako klasický úložný prostor, nebo můžete zvolit jeden velký šuplík, který lze využít jako přistýlku. Je tedy možná varianta , kdy patrovou postel využijete hned pro místo na spaní třem dětem.

 

                  

 

Belgický výrobce však kromě patrových postelí nabízí celou řadu dalších možností. Například klasická jednolůžka, nebo vyvýšené postele s baldachýnem či psacím stolem. jedno však mají všechny dětské postele z masivu společné a to maximální, pohodlný výběr a využití interiéru dětského pokoje beze zbytku.