Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vánoční večeře u kvalitní jídelní sestavy

Rodina je u štědrovečerní večeře pohromadě a vytváří se tak silná společenská vazba. K tomu, abychom strávili příjemné chvíle u vánočního stolu je zapotřebí kvalitní jídelní set. Ať už vám interiér dovolí jídelní set pořídit do samostatné jídelny, obývacího pokoje, či jen jako kout do kuchyně, mějte na mysli vždy hlavně kvalitu a pohodlné sezení, které budete využívat ke stolování, nejen o vánocích.

Komfortní jídelní sestava

Kvalitní stylový nábytek je ten, který klade důraz především na kvalitu výroby a design. Nezapomínejme ani na kvalitní jídelní židli, to vše do sestavy patří. Jídelní stoly vlastně dělíme na dvě kategorie. Jídelní stoly klasické, které nelze rozložit a jejich rozměr je daný a rozkládací jídelní stoly. Ke každému stolu pak v naší nabídce najdete celou řadu dalších dílů pro případ, že chcete vytvořit jídelní kout v jednotném designu.

 

   Jídelní stůl Travis   Jídelní stůl rozkládací s úložným prostorem Be Alive

 

Pořídit k jídelnímu stolu další nábytek ve stejném designu není vůbec špatný nápad. Takto zařízený jídelní kout či jídelna jako samostatná místnost působí velmi příjemně. Jídelní stoly také dělíme dle materiálu výroby a designu. V nabídce najdete jídelní stoly z masivu, rustikální jídelní stoly a nechybí ani nabídka luxusních jídelních stolů. Určitě si každý na našich stránkách vybere.

Elegantní sestava do většího interiéru

Pokud patříte mezi milovníky netradičního designu a kvalita je pro vás opravdu na prvním místě, asi budete vybírat v kategorii luxusních jídelních stolů. Ta kromě unikátního designu nabízí i netradiční materiály, které jsou však cenově náročnější.

     

    Jídelní sestava Trust

 

Luxusní jídelní stoly v moderním designu často nabízí povrchovou úpravu ve vysokém lesku a materiálem je mdf deska ve spojení s kovem, nebo tvrzeným sklem. U stylových sestav se pak nejčastěji setkáváme se dřevem jako je dub, nebo mahagon.

Praktická sestava do malého interiéru

Pokud řešíte především nedostatek místa ve vašem bytě a nezbývá vám nic jiného než umístění jídelního stolu do kuchyně, je třeba vybírat více s ohledem na praktickou stránku věci. Po štědrovečerní večeři totiž samozřejmě stůl budete dále využívat k běžnému stolování. Materiál by tak měl být odolný a stůl by měl určitě nabízet možnost rozložení na větší rozměr. Nejčastěji pak vybíráme z nabídky jídelních stolů vyrobených z lamina.

 

                                               

 

A představíme vám také neuvěřitelný design, kdy z komoda, třeba v podobě odkládacího stolku v předsíni, rozložením získáte jídelní stůl pro tři, nebo dalším rozložením jídelní stůl pro osm a více osob.

 

                  

 

Doufáme, že dnešní nabídkou jídelních sestav jsme vás inspirovali k zakoupení kvalitního nábytku pro vaše stolování. Na našem portále Nábytek Aldo najdete i barové sety a kuchyňské sety v podobě rohových lavic. Nabídka je opravdu široká a my vám přejeme aby váš výběr byl správný.