Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vánoční stůl, židle či jídelní souprava od Alda

Pro příjemné vánoční stolování s rodinou a blízkými ve vašem obývacím pokoji či jídelně, jsme pro vás připravili širokou nabídku jídelních souprav. Čekají na vás jídelní sety i samostatné jídelní stoly. Pokud však nehledáte celé soupravy, můžete vybírat samostatně stoly i židle, třeba jen do kuchyně, nebo si zkombinovat vlastní set.

Jednoduchá sestava

Příznivci klasiky ocení jednoduchý, moderní stůl v bílém provedení. Představujeme moderní design jídelního stolu v bílém pololesku od francouzského výrobce. Jídelní stůl je jedním z mnoha dílů široké nabídky kolekce Travis. Proto si k němu můžete pořídit také další díly tak, aby jste mohli vytvořit harmonický, jednotný celek jídelny, ale i obývacího pokoje.

 

    Jídelní stůl Travis   

 

Elegantní sestava je příjemná

Návrh sestavy na fotografii může velmi vkusně a nenásilně vyplnit malý interiér třeba panelákového bydlení, kdy dodáním sedací soupravy k televizní stěně a jídelnímu stolu, vznikne společný prostor řešící hned dva interiéry najednou. Samozřejmě jídelnu s obývákem, harmonicky a vkusně sladěné interiéry díky jednotnému designu nábytku.

  

    Ale můžete si pořídit také třeba jen televizní stěnu a k ní si z naší nabídky vybrat další nábytek, pokud je váš interiér větší, či chcete jen nábytek do obývacího pokoje. Materiálem je laminátová deska v odstínu šedý dub - tmavě šedá. Pastelová barva tmavě šedá je příjemným efektním doplněním. 

Malá sestava do malého bytu

Ne vždy potřebujeme velký jídelní stůl pro několikačlennou rodinu. Malé moderní domácnosti v klidu poslouží stůl velký akorát pro dva lidi, který lze v případě nutnosti rozložit a získat tak sezení pro mnoho lidí. Panelové kuchyně nejsou většinou stavěny pro široký stůl a bezpočet židlí. Nabídka je opravdu široká a určitě si každý z vás může vybrat hned z několika možností.

 

    

 

Celý kolektiv nábytku Aldo vám přeje příjemné, klidné a radostné prožití vánočních svátků.