Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vánoční dárky od nábytku Aldo

Nábytek Aldo již několikátým rokem vždy na vánoce našim klientům naděluje pod stromeček nábytek s velkou slevou a to nábytek, který se v průběhu roku stal nejprodávanější. A letos si u nás pod stromečkem můžete rozbalit dětský nábytek. Patrové postele, multifunkční postel, všechno designy, které si v průběhu letošního roku získaly největší oblibu. Nábytek francouzského výrobce pro vaše děti se slevou až 50 %. Tedy vánoční dárek za polovinu pořizovací ceny. A určitě nebude vašim dětem vadit, když jim vánoční dárek přivezeme až po vánocích, tedy první týden v lednu. A co letos na nábytku Aldo konkrétně pod stromečkem najdete?

 

Patrová postel Bibop pro dvě, nebo i tři děti

 

  

 

Mezi nejprodávanější řešení místa na spaní pro děti se zařadil design francouzského výrobce, patrová postel Bibop. Pokud do šuplíku umístíte matraci, máte v podstatě patrovou postel s přistýlkou. Tedy místo na spaní i pro třetí dítě. Nebo matraci do šuplíku nemusíte dávat a máte klasický úložný prostor a patrovou postel pro dvě děti. Ale důvodů, proč se zrovna tato postel stala nejprodávanější je rozhodně více. Například každé z dětí má u lůžka police na hračky či knížky, nebo je i využito prostoru pod schůdky. Výplně polic jsou oboustranné a tak můžete mít směrem do dětského pokoje třeba béžovou a růžovou výplň, nebo dvě růžové výplně a poslední variantou jsou dvě béžové výplně. Nabízí se tak řešení pro holky i pro kluky.

 

Patrová postel Bibliobed

 

                                      

 

Patrová postel Bibliobed je identická, jako patrová postel Bibop s tím rozdílem, že odstín laminátové desky je bílý. Stejně tak je stejná i pořizovací cena. Rozdíl je opravdu pouze v odstínu, záleží jen na vás co si vyberete. I zde lze měnit výplně polic a to na bílé výplně, nebo tmavě šedé. Šuplík opět můžete využít jako přistýlky pro třetí dítě, nebo jako úložný prostor. Lze samozřejmě pořídit patrovou postel zcela bez šuplíku jak ilustruje první fotografie.

 

Patrová postel Leo

 

  

 

Patrová postel Leo z nabídky opět francouzského výrobce, kterou můžete pořídit s šuplíkem či bez. U této postele lze využít šuplík pouze jako úložný prostor nikoliv přistýlku. I tato postel patří mezi naše pomyslné vánoční dárky, jelikož si ji můžete pořídit za polovinu pořizovací ceny. Patrová postel s možností dvou růžových, dvou modrých, nebo kombinací růžové a modré výplně polic. Patrovou postel můžete pořídit s šuplíkem či bez šuplíku.

 

Multifunkční dětská postel

Pokud máte jedno dítě, i pro vás máme jeden vánoční dárek. Multifunkční dětská postel s velkým úložným prostorem jako řešení vybavení rozměrově velmi malého dětského pokoje. I tuto postel v průběhu vánoc pořídíte za poloviční cenu. Multifunkční postele se začínají řadit hned po patrových postelích mezi velmi prodávané.

 

                                                Multifunkční dětská postel Reverse

 

Samozřejmě na všechen dětský nábytek za poloviční cenu se vztahuje doprava zdarma až k vám domů. Patrové postele i multifunkční postel v ceně již s rošty. Dodání dětského nábytku s vánoční slevou první týden v lednu 2016.

 

Přejeme všem krásné a hlavně pohodové vánoce, šťastný Nový rok a věříme, že si vše užijete tak, jak jste si naplánovali!

Vaše Aldo