Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vánoční dárek – sedací vak

Nábytek Aldo již sedací vaky neprodává, jelikož módní vlna sedacích vaků již odezněla. Dnešním trendem jsou stylové interiéry, které oslovují naopak maximální úsporou místa v interiéru dětského pokoje a nezabírají tolik místa jako velké sedací vaky. Ale i těchto sedacích vaků je stále na našem trhu velká nabídka. My se však dnes budeme věnovat návrhům interiérů dětí, které naopak využívají malý prostor na maximum.

Jak maximálně využít prostor v pokoji dvou dětí?

Důmyslný design v exkluzivním zastoupení, design, který jinde nenajdete, pro vás z celého světa přivážíme již řadu let. Hledáme ty nejvíce trendy designy a pro konkrétně vybavení dětského pokoje hledáme designy, které vám maximálně ušetří místo v dětském pokoji tak, aby vašim dětem zbylo i v úzkém, panelákovém typu pokoje, místo na hraní. Španělský výrobce představujeme řešení, jak zajistit nejen místo na spaní dvou dětí, ale jak zajistit také úložné prostory.

 

Sestava dětského nábytku Kwai    

 

A díky pořízení této sestavy dětského nábytku si představte, že ušetříte místo za dvě samostatné postele, komodu a šatní skříň. To jediné, co vám v dětském pokoji bude chybět jsou psací stoly, nebo třeba jen jeden psací stůl, pokud sestavu pořídíte pro jedno dítě a druhé lůžko budete využívat jen pro občasné přespání. Důmyslný design ale není vše, co se nám na sestavě tohoto dětského nábytku líbí. Rovněž skandinávský design a jemné linie dodávají sestavě určitou váhu noblesy. Návrh pro vybavení rozměrově velmi malého dětského pokoje, návrhy, který skvěle vyřeší nedostatek místa, sestava, kterou vaše děti budou milovat.

A co když máme děti tři? Odpovědí je patrová postel s přistýlkou

Máme pro vás novinku od francouzského designéra, patrová postel, která opravdu dává smysl. Zkrátka jak využijete patrovou postel si můžete vybrat vy, jako rodiče. Vše se odvíjí od toho, jak bude naloženo s šuplíkem. Buď můžete využívat šuplík jako klasický úložný prostor, nebo můžete do šuplíku vložit matraci a máte rázem třetí místo na spaní pro vaše třetí dítě. A pokud budete využívat patrovou postel pro tři děti, tak ideálně, když nejstarší z dětí spí na horním lůžku, mladší na dolním lůžku a to nejmenší, které by mohlo spadnout, pak ideálně na přistýlce. Samozřejmě víme, že u dětí je vše naopak a určitě i u vás bude velká bitva o horní postel. Ale jako rodiče to určitě zvládnete, patrová postel za menší hádku dětí stojí, protože je jednoduše úchvatná.

 

Patrová postel Bibliobed pro tři děti    Dětský pokoj Bibliobed, Shelter

 

Spojením dvou kolekcí francouzského výrobce, Bibliobed a Shelter, získáte možnost na zařízení dětského pokoje dvou, nebo tří dětí se vším všudy. V hlavní roli je samozřejmě tolik oblíbená patrová postel se se schůdky a šuplíkem, který lze využít jako klasický úložný prostor, nebo přistýlku, pokud do šuplíku vložíte matraci. Dalšími díly je pak nábytek z kolekce Shelter, který je ve zcela identickém designu i odstínu, jako patrová postel. Spojením těchto dvou kolekcí získáte řadu nejrůznějších možností pro vybavení dětského pokoje školáků i předškoláků. Kvalitní zpracování, na které jsme již u francouzského výrobce za deset let spolupráce zvyklí a vás zákazníky potěší.

Jedno dítě a stále málo místa v dětském pokoji?

Ano, i rodiče, kteří mají jen jedno dítě, mohou trpět nedostatkem prostoru zcela stejně. I pro tento případ si myslíme, že nejvíce úsporným řešením je patrová postel. A pokud nejste milovníci patrových postelí, pak je zde celá řada klasických postelí, kde prostory navíc získáte v podobě nádstavců, psacích stolů s možným zasutím pod postel a dalších návrhů, které nás vždy překvapí.

 

   Dětská postel Swan

 

Vybírat můžete designy pro holky, tak pro kluky. Barevné kombinace jsou laděny do typicky holčičích či chlapeckých odstínů. Najdete samozřejmě i neutrální varianty. Dětská multifunkční postel se hodí do každého pokojíčku, a díky našim velice povedeným designům mu dodá styl a jedinečnou atmosféru.