Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vánoce na nábytku Aldo zdaleka nekončí

Nový rok jsme přivítali širokou nabídkou nábytku ve slevě. Vánoční nabídka bude pokračovat až do ledna a tak stále ještě máte šanci někomu, především pak dětem, udělat radost. Nejširší nabídka akčního zboží je právě v kategorii dětského nábytku a slevy zde najdete ve výši až 50 %, samozřejmě s dopravou zdarma až k vám domů. Lednové akční zboží je již na našem portále tradicí a setkává se s velkou oblibou. A co jsme pro vás do akční nabídky dětského nábytku připravili letos? Především praktické řešení místa na spaní pro vaše děti, pokud bohužel nemáte dostatek místa pro vybavení dětského pokoje. A správně zvolenou dětskou postelí lze ušetřit až překvapivé množství prostoru v daném interiéru, třeba dětem na hraní. Ale my vám dnes představíme především postele, které můžete v měsíci lednu pořídit se slevou až 50%. nabídka je tedy časově omezena, tak ji nepropásněte!

 

Multifunkční dětská postel

Pokud jste rodiči jednoho dítěte a i přesto musíte v dětském pokoji bojovat s nedostatkem místa, pak je velmi vhodným řešením pořízení multifunkční postele. Ta dokáže dle daného designu ušetřit opravdu velké množství prostoru. Součástí multifunkční dětské postele je vždy psací stůl na vysunutí a řada úložných a odkládacích prostorů. Za zvýhodněnou cenu, tedy se slevou jsme letos připravili multifunkční postel z kolekce dětského nábytku Finland od francouzského výrobce.

 

                            Dětská postel Finland

 

Dětská postel nabízí kromě psacího stolu také odkládací police na hračky, později pro školáka na učebnice a knihy. Nechybí ani police nad psacím stolem. Jako zástupce úložného prostoru je zde šatní skříň po pravé straně psacího stolu. Postel má rozměr místa na spaní 90x200 cm, je to také potřebný rozměr pro matraci, kterou k posteli musíte pořídit. Dětská postel je tak vhodným řešením místa na spaní pro dítě až do 18 let. Designem je vhodná spíše pro kluky a v této kolekci francouzský výrobce představuje v identickém provedení ještě celou řadu dalších samostatných dílů nábytku.

 

Patrová postel pro kluky i pro holky

Další velmi zajímavou akční nabídkou je rozhodně patrová postel Leo, rovněž se slevou ve výši 50 %. na této patrové posteli je zajímavé, že výplně polic po celé délce lůžek můžete měnit. Získáte tak variantu s výplní modrou a růžovou vhodnou pro kluka a holku, nebo s výplněmi jen růžovými pro dvě holky a v neposlední řadě s výplněmi modrými pro kluky. Patrová postel Leo se zařadila v roce 2015 mezi naše nejprodávanější postele pro dvě děti.

 

  

 

Patrovou postel vždy v bílém provedení s možnou změnou výplní polic můžete pořídit s šuplíkem či bez šuplíku. Ten lze využít jako další úložný prostor, není to však šuplík jako přistýlka.

 

Akční nabídka dětského nábytku po celý rok

V letošním roce jsme pro vás připravili akční nabídku dětského nábytku po celý rok. Nabídka se vždy na počátku každého měsíce mění a tak si seznam zlevněného nábytku hlídejte, třeba se tam objeví i vámi vyhlídnuté zboží. Tuto akční nabídku měnící se vždy na počátku měsíce jsme pro vás připravili letos poprvé a to ve spolupráci s francouzskými výrobci. Věříme, že je to další pozitivní krok, který mnohým může ušetřit nemalý finanční obnos při obměně či zařizování dětského pokoje jako takového poprvé. A i letos dodržíme naši nabídku dopravy zdarma až k vám domů po celé republice, stejně jako vynášku do patra u objednávek nad 7 000 Kč. Doufáme, že i letos si také udržíme tak vysoké procento spokojených zákazníků jako loni. Na vaši návštěvu se těší celý tým nábytku Aldo.