Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

V jednoduchosti je krása

Dnes bychom vám chtěli představit kuchyňské doplňky, které se vyznačují jednoduchostí a praktičnosti. Kuchyňské doplňky a nejrůznější skříňky, ale i kuchyňské linky v základním sestavení od Nábytku Aldo pořídíte za dostupné ceny. Nábytek do kuchyně to jsou rozměrově již dané produkty a lze je zakoupit jako celek, bez možnosti úprav. Ve většině případů se jedná o kuchyňské doplňky jednoduché, myšleny jako pomocníci pro vás. 

 

Oblíbený ostrůvek do kuchyně Copper     Oblíbené barové židle a stoly

 

Kuchyňská linka do panelákového bytu

Kuchyňská linka má většinou rovné uspořádání o délce 2,60 metry a hodí se především do panelákových kuchyní. Proto se řadí k středně dlouhým kuchyním s dostatkem úložného prostoru. Dvířkové skříňky i šuplíky jsou opravdu řešeny tak, aby veškeré vaše kuchyňské vybavení mělo dostatečný prostor. Jak se přesvědčíte sami na první fotografii bílý odstín se hodí snad do každé kuchyně. Kuchyňská linka vyrobená z laminátové desky, která není náročná na údržbu. V ceně kuchyňské linky jsou skříňky, jak horní tak dolní, ale v ceně nejsou věšáčky a poličky na stěně.

 

    Nábytek do kuchyně Manchester

 

Kuchyňské "vychytávky"

Rozhodně mezi ty nejoblíbenější patří ostrůvky do kuchyně. Tak jako příprava jídla se skládá z několika ingrediencí, i tento ostrůvek má několik kvalitních příměsí. Kovová konstrukce v elegantním černém matu, nádherný přírodní odstín, ingredience pro perfektní industriální design. Kovová konstrukce zajistí ten správný říz ve vaší kuchyni v podobě pevnosti a stability, police zjemní ostrůvek na několik úložných prostorů. Nastavitelné podstavce v případě nerovnosti podlahy pak ostrůvek zařadí do dokonalého produktu pro vaší kuchyň. A pokud by jste si chtěli přidat, v naší nabídce si rozhodně vyberete z rozmanitých příchutí, od polic, komod, regálů až po potřebné doplňky v podobě odpadkových košů z nerezové oceli.

 

   

 

Na nábytku Aldo tyto kuchyňské linky a další najdete v kategorii kuchyně a jídelny, kde vám nabízíme veškeré rozměry a další instrukce. Za zmínku u některých návrhů kuchyňských linek stojí názorná videa.